Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

poslední bos v gow


smoulinka

Otázka

Ahoj potřebuju poradit nějaký tríček na posledního bose v gow....kolikrát ho musím vysázet, když se vodkope než skape?Je na to nějaká finta nebo nejvhodnější zbran a co ten rotačák vzadu za ním...nebo ten trotl s vrtulníkem...může mi pomoci jiným způsobem než, že pálí do ho...o domovi raději nemluvím to je strašný motovydlo:lol:...fakt mě k smrti nudí porád dokola to samé...pomocccccc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Smoulinko, tak jakože úúúúplnej základ je rubat do něj, když neni obklopenej těma netopírama ;) pak je to už pohodička a sundáš ho s koro se všim :D a ten rotačák jsem taky zkoušel, ale je to vo držku když tě sundá během pár sec :D proste do něj rubej když je zranitelnej, ti netopíři ho prostě chrání ;) já se do dozvěděl od kámoše :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau marsime...já vím, že ho musím sázet, když se vodkope, ale je to hrozná nuda....chci ho už mít domlácenýho....včera jsi tam měl být...binaros to nastavil, že se pozvem a přifaří se zbytek světa...ty vole nějaký amíci rozkopali držku, dostali jsme spršku....ani prd.. :o)

for MOMIK...děkuju za radu, ale jsem smoulinka z koulema....:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu