Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem tak skoro ze vsim...


Qydo

Otázka

Zdravim, nedavno sem si poridil psp slim. Tommzs, kterej zde nabizi prefleshovani mi ho prefleshoval (na fw 3.71 m33-2), ale nemuzu na tom rozchodit zadnou iso hru (vůbec jí to nenajde). Ted sem dokonce zjistil, ze mi nejde spustit ani 99% vsech videi co sem si tam chtel nasypat, video to sice najde, ale hlasi to ze je to unsupported format či tak nějak. Něměl jste někdo podobný problém, nebo nevíte někdo jak to vyřešit, případně není tu někdo ochotnej z prahy kdo by se mi na to moh mrknout? Samozžejmě za nějakou menší odměnu...

A pokud by se někdo chtel ptat jestly sem to hodil do spravny slozky atd., tak ani nemusí, na todle sem me uz ptal tommzs, kterymu sem i posilal screeny jestly to mam opravdu vsechno dobre a nejni tam nejakej malej preklep.

Předem děkuji za rady a omlouvam se jestly uz se to taky nekde neco podobnyho (vy)resilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejsme náhodou domluveni, že se sejdeme a ja se ti na to mrknu? Ty videa jsme moc neřešili, takže napiš na ICQ na zkusime to nějak pořešit a co se týče nefungujících her, opravdu to nechápu a proto se ti na to kouknu. Nikdo z lidí, kterým jsem PSP flashnul tento problém neměl.

EDIT: V System software 3.71M33-2 má, zkrátit jméno jsem poradil a vyzkoušet jsme to nemohly protože měl vybytou baterii a s FAT baterií SLim normálně nespustíš(jen do PANDORY)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

s tema ISO hrama, to bude problem v karte, doporucuji zkusit jinou kartu, pokud to pujde, zkus tu svoji nakolikrat naformatovat na preskacku v PSP v PC, PSP FAT, SLIM apod.. a mozna se ti rozhejbe, mel jsem pri jednom DG stejny problem a rozchodili jsme to.. dela to modrej SanDisk tuhle chybu..

.. k tem videim.. je to proste spatnej format nic vic, nic min,, nebo to davas do spatne slozky.. to video co nejde tobe, na 100% nepujde nikomu na foru s 3.71 M33 -2, proste je spatne, je mozne ze pod jinym FW slo, a pod timhle proste nejde.. zkus se s Tommzs dohodnout, at ti upne nejaky maly video, co jemu jde (ma stejny CFW) a dej ho do stejne slozky jako on.. pokud ti nepujde, bude opravdu neco divne.. s tema ISO hrama doporucuju vyzkouset jinou kartu, uvidis ze je to kartou a ne spatnym flashem apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
s tema ISO hrama, to bude problem v karte, doporucuji zkusit jinou kartu, pokud to pujde, zkus tu svoji nakolikrat naformatovat na preskacku v PSP v PC, PSP FAT, SLIM apod.. a mozna se ti rozhejbe, mel jsem pri jednom DG stejny problem a rozchodili jsme to.. dela to modrej SanDisk tuhle chybu..

.. k tem videim.. je to proste spatnej format nic vic, nic min,, nebo to davas do spatne slozky.. to video co nejde tobe, na 100% nepujde nikomu na foru s 3.71 M33 -2, proste je spatne, je mozne ze pod jinym FW slo, a pod timhle proste nejde.. zkus se s Tommzs dohodnout, at ti upne nejaky maly video, co jemu jde (ma stejny CFW) a dej ho do stejne slozky jako on.. pokud ti nepujde, bude opravdu neco divne.. s tema ISO hrama doporucuju vyzkouset jinou kartu, uvidis ze je to kartou a ne spatnym flashem apod..

S videema už mu radím a diky za nápad s tou kartou... to mi trochu nedošlo, mě se to totiž ještě nestalo:D

Ma černou sony... Ale myslíte že se to může stát i s ní? A taky.. kdyby náhodou měl FAKE, na FAKE fungují ISO hry normálně?

no já bych to radši naformátoval v psp:dozey:

PS: Tommzs...že by trapas?:D

Ani ne, ja bych mu s tim poradil, ale zrovna ted nemam cas(streda, ct, patek treninky) a ono se mu asi moc nechtelo cekat tak to nasal sem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
fakt zkoušeli sme to z qydem rozchodit ani hov... recovery nastavený ok

karta si vzala 1gb iso je na kartě ale neni vidět ve složce game v psp

a zkouseli jste to s jinou kartou ?!

rikam ze je to problem s kartou.. nic vic... nic min

to Han: tim to asi nebude, to by se mu tam ta hra alespon ukazala..

to tommzs: u fake hry jdou, jen je snizena rychlost karty.. ale jak rikam, kdybych si mel ted vsadit na to, cim to je, vsazim na kartu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Videa jsem tu už poradil.. přejmenovával videa aby je dával do MP_ROOT ale ty zkomprimovaná pro složku VIDEO(myslím že je to někdy od 3.XX firmware) mu v MP_ROOT nejela;) Teď prý už podesáté naformátoval kartu a pořád nic.

ale to preci neni tvoje chyba ze ma vadnou kartu.. a navic ten format musi udelat nekdo inteligentni.. ne jen tak kartu formatovat.. zkousel FAT x FAT32, format ve fatu, format ve slimu, format na jiny FS, hodit kartu na mspformat, tzn. hejbnout partition?! Zkousel format pres dd, tzn. 1:1 ?! Pochybuji ze udelal alespon 1/2 z toho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

1. Sformatuj kartu v psp na karte se ti automaticky vytvori prislusne slozky

2. Problem neobrazujici se iso hry v psp , uz nekolikrat se to tady resilo . Zkrat nazev toho isa , treba na 11.iso .

3. Problem s videama , videa davej do slozky VIDEO na korenu karty , cili X:\VIDEO (X oznaceni tvoji karty v PC) , me to v ni facha uz od fw 3.52 m33 , ted mam 3.71 m33-2 a funguje mi to taky .

Kdystak si stahni nejaky video ode me , tady :

http://console-forum.cz/showthread.php?t=7458

To ti na 100% pujde .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. Sformatuj kartu v psp na karte se ti automaticky vytvori prislusne slozky

2. Problem neobrazujici se iso hry v psp , uz nekolikrat se to tady resilo . Zkrat nazev toho isa , treba na 11.iso .

3. Problem s videama , videa davej do slozky VIDEO na korenu karty , cili X:\VIDEO (X oznaceni tvoji karty v PC) , me to v ni facha uz od fw 3.52 m33 , ted mam 3.71 m33-2 a funguje mi to taky .

Kdystak si stahni nejaky video ode me , tady :

http://console-forum.cz/showthread.php?t=7458

To ti na 100% pujde .

OMG čti ne? Formát v PSP dělal a zkracovat název taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale to preci neni tvoje chyba ze ma vadnou kartu.. a navic ten format musi udelat nekdo inteligentni.. ne jen tak kartu formatovat.. zkousel FAT x FAT32, format ve fatu, format ve slimu, format na jiny FS, hodit kartu na mspformat, tzn. hejbnout partition?! Zkousel format pres dd, tzn. 1:1 ?! Pochybuji ze udelal alespon 1/2 z toho..

tak FAT x FAT32 asi nezkousel, format ve slimu jo, k fatu nema pristup, mspformat zkousel akorat na jiny FS, hejbnout partition a 1:1 moc nevim jak se dela a o co go:D Tak porad;) takze delal presne 1/2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu