Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o radu: pomalé PSP


Killer44

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ne tohle je UMD hra, prostě jedu a když někoho odřu tak se to trochu začne sekat, ale je to jen občas.Jinak takt mám nastavený na default. Nemuže to být přeflešovanou flashí? A jinak se mi podařilo vytvořit na displayi 2DP a od té doby se to začalo trochu cukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne tohle je UMD hra, prostě jedu a když někoho odřu tak se to trochu začne sekat, ale je to jen občas.Jinak takt mám nastavený na default. Nemuže to být přeflešovanou flashí? A jinak se mi podařilo vytvořit na displayi 2DP a od té doby se to začalo trochu cukat.

Jak si vytvoril 2DP ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak tam nemej default, ale hod si tam 333.. ;)

.. k tem 2 DP, pochybuji ze se vytvorili tlakem, to by nevytvorilo DP, ale cely flek, netykalo by se to proste pixelu, ale sektoru.. mam s tim zkusenosti na svem notesu, take jsem ho mel ve skole a bud mi na nej nekdo slapl, nebo z toho jak jsem mel narvanou tasku a v prihradce vedle ntb mel nabijecku.. no proste mi to tam vymacklo belejsi fleky a pak jedno kolecko (asi z koliku z nabijecky), kde jsou vadne pixely, ktere jsou videt na cerne obrazovce.. na ntb to zamrzi 1000x tolik jak na nejakem (*blbem PSP)

* vyraz blbem byl vyjjimecne pouzit pro PSP, pri porovnani NTB a PSP.. NTB pro mne ma mnohem vetsi hodnotu a je mi ho vice lito ;( ;( ;( :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu