Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zvětšení fps v borderlands 2


DitR010

Recommended Posts

Čaute, chtěl bych poradit jestli nějak nejde zvýšit fps ve hře borderlands 2 na pc, mám to na nejhorší grafice a docela se mi to kouše, jede mi to tak 4 fps :D Neznáte nějakej způsob, např, něco vypnout atd. aby mi to jelo aspon 10fps ?? Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Skus stáhnout program GameBooster spustit ho, všechno ostatní ukončit, hodit schéma Windowsů na klasický (takový to hnusný jak to vypadá jak Win 98 :D ) Hlavně připojit na nabíječku notas at jede na maximum, jak jsem řekl, ukončit všecko naprosto (Prohlížeč,ICQ,Skype..) pak ve hře sniž rozlišení na nejnižší a všechny detaily na nejnižší a takových 15 FPS by ti to mohlo s trochou štěstí fungovat. Jestli se tak stane, děkuj mu na kolenou a hlaď ho po baterce, tak jak to má rád :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, máš integrovanou grafiku, takže máš fat smůlu. Pokud máš aktuálně 4fps a chceš po tom tvém kompu, aby to vytáhl na 20fps, což je mimochodem petinásobek, tak to chces fakt moc.. Kup si psko/xbox za penize ktere dostanes za tenhle notas.. Pokud ho vubec nekdo bude chtit.- ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu