Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový Xbox 360 Flash


lukbe

Otázka

Dobrý den, chtěl bych si k vánocům pořídit xbox 360 jenže mám pár dotazů. Chtěl bych to fleshnuté abych si mohl stáhnout hru z wfora a dat jí na přenosný disk a z něj to hrát je to možné ? Našel jsem zde pár lidí co delají flash, a tak bych si chtel asi koupit xbox 360 slim 4 gb a ten fles si nechat udelat. Dále pokud tam je ten flesh tak nejde hrát hry online to by mi tak nevadilo ale jde normálně prolejzat net ? Děkuji moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

v nejnovejsi verzi dashboardu je v aplikacich internet explorer ale jestli je to funkcni i srgh nevim nezkousel jsem na to mam pc xbox je herni konzole nevim proc z toho kazdej chce multimedia centr

to ti musi objasnit nekdo kdo to zkousel

edit:jestli te teda dobre chapu jinak je konzole pripojena na net i s rgh pocasi,obaly her ,screeny, updaty atd.

Upraveno uživatelem chipomil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobře a ještě ke koupi , našel jsem si to slimko 4gb přes heuréku tak když si ho koupim tak vy umíte to RGH udelat nebo kdo je tady na foru nato odborník a ještě kolik to tak cca stojí ? Já se moc omlouvám jsem tu uplne nový a vubec tomu nerozumim...

Upraveno uživatelem lukbe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
xbox je herni konzole nevim proc z toho kazdej chce multimedia centr

to bych z tebe brečel Xbox je právě multimediální centrum :)

LUKBE - Nejprve se raději informuj, než si něco koupíš, protože se ti může stát, že koupíš konzoli, která bude mít nový dashboard, na kterém momentálně nejde provést RGH, nebo bude mít špatnou mechaniku a nezahraješ si ani pálené hry.

Jinak flashera najdeš v sekci Prodám ;)

cena flashe se pohybuje okolo 500,-

cena RGH je 1 500,-

dneska se ti nejvíce vyplatí RGH pokud nechceš hrát online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a ješte mne tak napadlo, když si koupim holej xbox 360 slim 4 gb, tak mi jako ty 4 gb prijdou dost málo a pak bych si pořídil dejme tomu nakou origo hru která se potrebuje nainstalovat tak ty 4 gb budou stačit a nebo lze pripojit externí disk a instalovat to nato ? dále jsem se dočetl že mezi slim a arcade žádný rozdíl krom vzhledu není tak proč slim je levnější ? moc děkuji za odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevím, kde jsi vzal že SLIM je levnější? Phat se hlavně v obchodech již neprodává.

K věci 4 GB je pamět akorát tak na savy, na to žádnou hru neuložíš, takže vše budeš muset hrát z DVD.

Rozdíl mezi Arcade a Slim najdeš - HDMI konektor, nižší napětí (menší odběr proudu a menší zahřívání), novější konzole od roku 2009 netrpí přehříváním a následným RROD.

Nejdříve si tedy rozmysli co doopravdy chceš, jestli chceš Xbox na pálenky nebo na hry přímo z HDD. Podle toho se pak ptej, pokládáš zbytečné otázky, které již na tomto forumu byly hodněkrát zodpovězeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak řeknu to takhle chtel bych to na hry ale vůbec nevím jakou metodou ale aby to bylo max do 5tis a asi i ten hdmi konektor takže verze slim. jinak ted koukam na naky bazarový a je tam naka vec na kterou si dát pozor kdybch kupoval nakej bazarovej ? a nechal si ho potom upravit...

Upraveno uživatelem lukbe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No offense, ale pokud umíš využít celý potenciál konzole tak to multimediální centrum je a mysli si co chceš. Můžeš se smát ledatak sobě a plakat také můžeš jenom nad sebou viz. jak opravit vadný part v raru.

EDIT: Tímto komentářem ukončuji naši debatu, vede to jedině tam, kam opravdu nechci. Si pán a tak to zůstane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu