Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový Update FSD 3.0 REV402


triss

Recommended Posts

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Snad mi taky poradíš jak to mám udělat :D já tomu absolutně nerozumim těmhle věcem :D

http://2i.cz/2i/i/50bba91e/5128c76cf321faabde678d5d0a1a11ee/41c76b4192.f.jpg kam mam co dat? adresa xboxu- 10.0.0.5

Fotka Ti nefachá . Podívej se jestli nemáš v Routru DMZ, pokud ano, tak tam vlož IP xboxu a tím mu povolíš skoro vše.Dále si najdi někde v Routru nastavení pro PORT FORWARDING a bude tam několik kolonek tam se vkládaj čísla otevřených portů (rozsah), tak vlož již zmiňované 12345 a do druhé kolonky 12348 a bude tam kolonka na IP tak tam dej 10.0.0.5 pokud je to IP tvého xboxu.Vše nezapoeň uložit a pak už viz. výše...

Upraveno uživatelem triss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DMZ pro xbox jsem povolil... ten obrázek enchápu proč nefaká :D mě funguje normálně..

http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1213544757858

tady by to mělo jít :) tam se to prej má nastavit psali na jednom foru (Realmodscene.com)

Nevim co kam přesně dát..

Upraveno uživatelem xvostokx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cs mam net od o2 a jede to super připojim se do místnosti a Black ops 2 jede super.lepší je chodit k večeru pařit vic lidí xD.dal jsem povolit porty 3073 a 3074 a hned mi to jede.připojim se klidně i do místnostech po 31 lidi . to je super ..... vřele doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DMZ pro xbox jsem povolil... ten obrázek enchápu proč nefaká :D mě funguje normálně..

http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1213544757858

tady by to mělo jít :) tam se to prej má nastavit psali na jednom foru (Realmodscene.com)

Nevim co kam přesně dát..

No Start Port Nuber dej 12345 a END 12348 do Local IP dej adresu IP xboxu a popiš to třeba jako XBOX a vyzkoušej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni potreba stahuje je to i bez toho staci zaskrtly enable custom cover downloading, dashlaunch polozka livestrong na false a ve fsd smazat data her a znovu oscanovat knihovny her kdyz ani to nezabere tak smazat fsd nakopirovat ho do xka znovu a musi to jit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni potreba stahuje je to i bez toho staci zaskrtly enable custom cover downloading, dashlaunch polozka livestrong na false a ve fsd smazat data her a znovu oscanovat knihovny her kdyz ani to nezabere tak smazat fsd nakopirovat ho do xka znovu a musi to jit

taky jsem si dal smazat data a musel jsem to pěkně tahat ručně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu