Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Moje první/nejlepší auto...


g00dFeLLa´z

Recommended Posts

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Já teda chci toho Opla Tigru :D Mylý lehký a 78kw v základu je slušný. A pěkný kola nárazníky atd a je to i pěkný auto.

No nevim nevim,mě se to zdá jako takový až moc křehký auto. Spíš do města,nebo pro děvčata... Kluci mají mít mohutné limuzíny... :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako prvni bych chtel staryho mustanga nebo novy camaro ,ale u me je nejpravdepodobnejsi ze podedim to co bude mit v tu chvily tata a zatim to vyada ze to bude mercedes E320 TDI teda myslim no a nebo si moooozna koupi Q7 ale tu bych nechtel to zere nakejch 17 litru to bych se uplatil za ten benzin ale nejradsi bych staryo mustanga ale zas ten nez by se opravil tak by to stalo strasnejch penez .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako prvni bych chtel staryho mustanga nebo novy camaro ,ale u me je nejpravdepodobnejsi ze podedim to co bude mit v tu chvily tata a zatim to vyada ze to bude mercedes E320 TDI teda myslim no a nebo si moooozna koupi Q7 ale tu bych nechtel to zere nakejch 17 litru to bych se uplatil za ten benzin ale nejradsi bych staryo mustanga ale zas ten nez by se opravil tak by to stalo strasnejch penez .

Co dělá tatínek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jdu v pondělí pro řidičák a moje první auto bude nejspíš alfa 146 : 110 kW (doufám že se nezabiju :) ) ,ale jeste neni koupeny tak se budu radši chlubit až příští týden ;)

Bude to asi trosku rozdil , autoskolu jsem delal ve fabce combi 1,4 HTP 59 kW (Hovno To Pojede/HatáTitla Power) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu