Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

updatem z Rallye champ III chybové hlášení


mattiass

Otázka

Zdravim boxery, po delší době jsem si stáhl hru a po nabídnutí update jsem zvolil ANO a prakticky hned mi to hodilo chybu: 3151-3CD6-B800-0F00-C000-0013. Něco jsem početl, zkusil jsem update přes flashdisk dodělat ale nic. Nevím co mám za verzi flashe, ani nevím jak to zjistím, mám to flashnutý asi dva roky.

Co teď?

Poradí mi někdo jak zase vesele hrát dál pálenky??? I ty nové??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Udělal jsem to proto že mi ho nová hra nabídla . . . Jednou jsem to udělal u nějaké hry a v poho a teď je to v hajzlu. Jestli mám nový dashboard nevím, momentálně nemám ani xbox ale černou krabičku na kterou se bude prášit protože nefunguje, jen mi zobrazí to chybové hlášení s číslem. Nerozumím tomu s tou mechanikou. A ne xlive nebo celkově cokoliv se týče internetu spojeného s xboxem jsem si netroufl ze strach se zablokováním. Nevím co se s flashem smí a nesmí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu