Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s připojením do hry v LINK


Recommended Posts

Mám menší problém, poté co se mi všechno podařilo nastavit tak jak má, jsem měl radost že se mi podařilo připojit na link, dokonce v systemlink se mi ukážou hry na které se můžu připojit ale když se připojím tak mi to po chviličce napíše, error a že jsem se nemohl připojit ke hře... Nevíte co s tím, nebo v čem je chyba????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Cau vsem,

taky jsem chtel zacit hrat pres System Link, ale nejde to.

Updatoval jsem na DashLaunch 3.06 a FSD 3. DB verzi mam 2.0.15574.0. V Nastavení DashLaunche mam povoleny Ping Patch. Vim, ze kazda hra ma novy TU napr. BO 2 ma TU 6 - coz jsem taky nechal zupdatovat a TU 6 aktivoval. Ucet na link.jge360.com jsem si zalozil a konzoli s nim propojil.

Zapnu napr. BO 2. Kdyz se chci vsak pripojit pres System link do roomu, ukaze mi to, ze TU = 0 i kdyz mam v nastaveni hry TU 6 zapnuto. Zkusim se tedy pripojit do roomu na verzi TU 0. Vyberu, potvrdim. Kdyz dam Join Game tak mi to nic nenajde. Kamarad to taky zkousel na stejny verzi a tomu to hry naslo. Jediny rozdil je, ze on ma do xboxu zapichlej kabel a ja valim pres Wi-Fi.

Zkousel jsem i MW3 nebo Borderlands 2 a s tema TU to dela presne to samy, i kdyz je v nastaveni hry aktivovany nejnovejsi TU.

Cetl jsem, ze pres Wifi to ma ject taky, tak nevim. Nevite nekdo v cem je problem a jak ho vyresit? Diky za kazdou radu.

Upraveno uživatelem Michfron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau vsem,

taky jsem chtel zacit hrat pres System Link, ale nejde to.

Updatoval jsem na DashLaunch 3.06 a FSD 3. DB verzi mam 2.0.15574.0. V Nastavení DashLaunche mam povoleny Ping Patch. Vim, ze kazda hra ma novy TU napr. BO 2 ma TU 6 - coz jsem taky nechal zupdatovat a TU 6 aktivoval. Ucet na link.jge360.com jsem si zalozil a konzoli s nim propojil.

Zapnu napr. BO 2. Kdyz se chci vsak pripojit pres System link do roomu, ukaze mi to, ze TU = 0 i kdyz mam v nastaveni hry TU 6 zapnuto. Zkusim se tedy pripojit do roomu na verzi TU 0. Vyberu, potvrdim. Kdyz dam Join Game tak mi to nic nenajde. Kamarad to taky zkousel na stejny verzi a tomu to hry naslo. Jediny rozdil je, ze on ma do xboxu zapichlej kabel a ja valim pres Wi-Fi.

Zkousel jsem i MW3 nebo Borderlands 2 a s tema TU to dela presne to samy, i kdyz je v nastaveni hry aktivovany nejnovejsi TU.

Cetl jsem, ze pres Wifi to ma ject taky, tak nevim. Nevite nekdo v cem je problem a jak ho vyresit? Diky za kazdou radu.

Ja vzdy kdyz stahnu tu tak dam RB (upload) vyzkousej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vzdy kdyz stahnu tu tak dam RB (upload) vyzkousej

Tak uz jsem rozjel ty TU - bylo to starym DB. Akorat ted mi to stejne nenajde zadny online hry. Uz tomu nerozumim co mam udelat. Mozna je to netem, protoze TU se stahujou rychlosti 50kBps :x pritom net mam jinak rychlej. Zkusil jsem i propojit xbox s routerem kabelem, ale rychlost nestoupla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem rozjel ty TU - bylo to starym DB. Akorat ted mi to stejne nenajde zadny online hry. Uz tomu nerozumim co mam udelat. Mozna je to netem, protoze TU se stahujou rychlosti 50kBps :x pritom net mam jinak rychlej. Zkusil jsem i propojit xbox s routerem kabelem, ale rychlost nestoupla.

Ja to mam pres wifi a stahuju kolem 550,mozna proto nic nenajdes.Myslim ze tam musi byt vyssi ping aby si mohl hrat,nemuzes zkusit jiny router?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam pres wifi a stahuju kolem 550,mozna proto nic nenajdes.Myslim ze tam musi byt vyssi ping aby si mohl hrat,nemuzes zkusit jiny router?

Zkusil jsem to propojit primo Modem -> Xbox a porad nic to nenajde, tak nevim, to uz musi bejt neco v xboxu spatne... Ale fakt netusim co, zapnul jsem i DevLink a nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu