Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Roztažení split screen


Ringit

Otázka

Čau, nevíte někdo, jestli a jak se da nastavit split screen, aby byl přes celou půlku obrazovky a nezůstávaly tam nevyplněná místa? Třeba u CoD 5, nebo RE6?:psp: Třeba u CoD5 má strejda rozdělený horizontálně a krásně na půl. Já to mám vertikálně a jenom takový čtverce. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pises, ze CoD5 X360 mas rozdelene vertikalne a strejda horizontalne. Nemas vybrany splitscreen pre 4 hracov?

Co sa tyka RE5, tak tam je ten horizontalny splitscreen robeny s tymi nevyplnenymi miestami. Asi preto, ze ten format splitscreenovych obrazov ma blizsie k formatu 16:9 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nene, akorát to má přes promítačku na celou zeď :oD Napadlo mě, on to nemá připojený přes HDMI, ale přes cinche, jenže to zase je obraz naprd. Na promítačce to nevadí, ale na televizi je to hrůza. Kdyby to aspoň bylo pod sebou, tak to na televizi roztahnu, jenže jak je to jinak, tak když zapnu dual play, tak se to sice zvětší, ale není to přes celou obrazovku. Takže to asi nepůjde, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu