Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalování...


mikemini

Otázka

ahoj měl bych dotaz jsem nováček ohledně vypalování palil jsem to takto. hru která byla na xbox jsem extrahoval vznikly ztoho dva soubory iso a dvd 1kb ten jsem dal do img burn nastavil vypalováni 2 krat rychlostí a nastavil dle návodu od febee. po vypálení jsem to skusil přejet v abg 360 a po načítaní to napsalo červeně errory něco že je to male atd atd po vložení do xbox se zčerna obraz a napíše to nějakou chybu z odkazem na net stranky toto mi děla u všech nových her co jsem i ktomu měl forza 4 halo reach a pod... Hry jako nhl 11 forza 3 tekken 6 a podobně jedou a když je dam zkontrolovat pres agb 360 tak je vše správně zeleně čím to tedy může být nebo jak to vypalovat? dvd jsem měl verbatim dvd r +dl akorat vypalovačku mam budto lg a nebo samsung na obou dvou jsem to zkoušel včem dělam chybu nebo je to tim že nemam lite on vypalovačku předělanou ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu