Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Začátečnické rady


Koorner

Otázka

Ahoj,

Pro zpříjemnění nudných chvílí během svátků si zítra jedu pro bazarový Xbox 360 Arcade. Vím, je to již starší kousek, ale za ty peníze si myslím že fajn. No a potřeboval bych od Vás jako profíků poradit. Xbox má prý flash, ale prodejce nevý jaký, jen vím, že má dashboard 2.0.8955.0, což je taky historie. Někde jsem se dočetl, že když zaktualizuji dashboard (bůh ví jak), tak budu rázem bez flashe.

Co by jste v mém případě s konzolí udělali? Přiznám se, že jsem si jí pořídil hlavně kvůli NHL13 a vzhledem k faktu, že nevím jak moc mě to chytne, nechci si kupovat za hříšné peníze originál. Jistě mi dokážete poradit. Na net s tím lést nebudu, tak nevím jestli si mám do Xbox nainstalovat ten program, kdy načítá hry z HDD (no ono to má jen 15GB tak asi z externího disku?). V PC nemám vypalovačku, která by uměla vypalovat dvouvrstvá DVD... No poraďte, prosím.

Díky moc, Zd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu