Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Oprava RROD !!!


Koorner

Otázka

Dobrý den,

existuje někde český návod na to jak si opravit RROD? Koupil jsem si barazovou konzoli a po druhém zapnutí a aktualizaci dashboardu se při spuštění hry Xbbox sekl a i přes veškerou snahu (reatarty apod.) už nenaskočil. Svítí RROD. Mám Xbox 360 Arcade. Děkuji moc za pomoc.

PS: Raqdy typu prosji si forum, už to tady bylo řešeno mi, prosím, nepište. Protože zde něco najít to je občas unikum!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Neni to nic sližitýho. Potřebuješ tu opravnou sadu na chladič,občas je na aukru. Sundáš chladič,očistiš ho a aji CPU. Pak použiješ tu opravnou sadu. Jsou tam druhy šroubky a podložky ktery mají lépe držet chladič na místě. Je to ale stejně jen dočasny,zachvilu to většinou udělá zase, aspoň jsem to četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nejdřív po tom záseku mi to neblikalo, jen mi nešel signál do TV. Až potom už jen RROD. No ten návod v AJ jsem někde na youtube viděl, ale dost mi u toho chybí ta čeština. Vím že se tam dává to co píšeš, pak i výměna GPU? No nevím nevím jestli se do toho mám pouštět. Zase ale nemám co ztratit si říkám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu