Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém se zvukem


capis

Otázka

zdravím, potřeboval bych trochu pomoct

k vánocům sem dostal monitor a však má vstupy jen vga a dvi a jack , mám redukci z hdmi kabelu na dvi a když to strčím do monitoru tak to nehraje, nevím jak to mám udělat, zkoušel sem připojit společně vedle hdmi kabelu i cinče na jack a ten strčit do monitoru ale nejde to , další možnost sem zkoušel mickrojack na jack z gamepadu a zase do monitoru a opět bez výsledku, nevím jak si mám počíst tak bych cenil každé rady O.o ,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

normalne bud pres hdmi kde jde zvuk i obraz coz nejde jak pises nema takze vyvist z klasickyho av cinche a pres redukci na jack do vstupu ale teda pochybuju ze je to vstup kam to cpes spis vystup na sluchatka nebo pres optickej digital nejlepsi ale asi tezko mas vstup optiky na monitoru spis napis o jakej monitor jde proste bud primo hdmi nebo primo optika nebo nesmysly a propojovani pres redukce a nebo treba av hd kabel ale zase je potreba vstup na audio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Strkat kable krizom-krazom, bez logiky, tak to potom takto dopadne :D Vzdy si treba uvedomit co je vstup a co je vystup a potom to je hracka, kedze existuju rozne redukcie, atd. ;-) Aspon napis aky to mas monitor model, aby sme si pozreli na nete ake to ma vstupy a vystupy. To, ako si napisal svoj problem nam nepomoze, aby sme poradili!

Upraveno uživatelem trezzor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu