Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360Elite - Problém


Hurty

Otázka

Zdravím,

Můj X-box 360 elita. mám takový menší problém - a to je že se mi nenačítá vůbec můj účet který sem měl.

Nenačítají se mi obrázky, viz. obrázek mího avatara, nebo obrázky her, v podložce GAMES.

Nevím jestli je chyba u mě, nebo se stala nějaká chyba na straně společnosti xboxu.

Jinak můj XBOX je originální, a všechny hry mám taktéž originální - takže ban by neměl důvod.

Jo a eště něco - byla chvilka kdy se mi nenačetl ani můj účet, ani HDD - teď už jsou hry, muzika a vše na HDD, jen mi dělá problém to co sem vám sem napsal nahoře :),

Navíc mi chybý druhej účet, ve výběru kde si vybírám za koho se chci přihlásit, ale zase když jdu do nastavení, do HDD tak tam účet je. má někdo z vás problém stejný? popř měl? co stím? děkuju za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud v poslední době nevyšel nějakej novej, tak mám ten nejnovější. pokud jo tak mám zastaralej.. což už ale nezjistím protože se nemůžu prakticky ani připojit na Xbox Live. to sem vám zapoměl napsat.

Připojenej internet mám - píšou mi že sem ztratil spojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu