Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o radu s RGH


Recommended Posts

já se slušně ptal takže bych rád odpověď mě to zajímá z toho důvodu že mě připadne že jsi buď moc mladý a nevíš o pc a internetu nic nebo naopak starý kde platí obracený případ ,že jsi se k tomu nedostal,protože když neumíš základní věci tak ti tady můžem radit a odkazovat stále dokola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Pokud to není v isu a máš ve složce třeba 40 souborů s koncovkama .r00, .r01, .r02, ..... tak prostě klikni pravym tlačítkem na soubor s libovolným číslem v koncovce a najdi možnost "Rozbalit" (každej archivovací program to má jinak, tak to zkus kdyžtak odtušit). Potom to něco vyplivne (většinou .iso, .dvd a třeba nějakej obrázek jako důkaz pravosti nebo screen z abgx) a pak už jen stačí hodit iso do Iso2God nebo Xbox Image Browser a překopírovat upravenou složku se hrou do adresáře s hrama v xboxu. Skan se potom dělá v nastavení, ale většinou bejvá nastavenej tak, že se provede při startu FSD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to není v isu a máš ve složce třeba 40 souborů s koncovkama .r00, .r01, .r02, ..... tak prostě klikni pravym tlačítkem na soubor s libovolným číslem v koncovce a najdi možnost "Rozbalit" (každej archivovací program to má jinak, tak to zkus kdyžtak odtušit). Potom to něco vyplivne (většinou .iso, .dvd a třeba nějakej obrázek jako důkaz pravosti nebo screen z abgx) a pak už jen stačí hodit iso do Iso2God nebo Xbox Image Browser a překopírovat upravenou složku se hrou do adresáře s hrama v xboxu. Skan se potom dělá v nastavení, ale většinou bejvá nastavenej tak, že se provede při startu FSD.

Rozbalit to zvládám, ale nevyplivne mi to iso. Stáhnul jsem crysis 3 s cz titulkama je to adresář crysis 3 a v něm jsou další 4 adr a 3 soubory : systemupdate, c3,engine, localization a tak no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v tom případě máš už rovnou verzi pro RGH (podle toho, co píšeš, že se rozbalí) a to už jen stačí hodit do složky třeba "Crysis 3", přesunout do xboxu a a hrát ;)

Jen mě napadá, kam toho crysise mám dát do jaký složky? Dal jsem ho do games, a nemůžu ho v xku ve hrách najít. Mám to dát jak u ostatních her content 000000000000000000 atd...?

Upraveno uživatelem dave191
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu