Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead Space 3


Anubis1

Recommended Posts

čau potřebuju další radu jsem u těch lokomotiv pochopil jsem že ji musím dostat na tu otočnou kolej taky jsem to tak uděl rozvítila se zeleně ale dál nevím co stím

Ta kolej se s lokomotivou otočí,tak jdi za zadu,použij kinezy a tlač ji před sebou.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Není to špatná hra, ale je to mnohem horší než předchozí 2 díly. Bench je složitej vůbec nechápu jak tam vylepšovat zbraně, obchody na zbraně a obleky asi nejsou.

Absolutně nesouhlasim,že je horší než předchozí díly.Bench se zdá složitej a taky mi chvilku trvalo,než jsem do toho proniknul,ale teď už ok.Obchody na zbraně nejsou,protože si tu zbraň vyrobíš na Benchy podle předlohy který nacházíš celou hru... Obleky jsou,a je jich celkem dost jen chvilku ze začátku trvá,než se k prvnímu dostaneš.... ta hra je skvělá (oproti mizerný dvojce) a hodně se podle mě vyrovnává prvnímu dílu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi mam problem pokažde jak vyskočim na tom vlaku na konci a chytne mě ten kamoš a pak se ma načitat hra dal tak vyskoči hlaška vyčistěte disk a nejede to dal nevim jestli te tim že to nemam dělane na ihas mechanice.mate to někdo dělane na normalni mechanice a jede vam to dal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začátek hry není zrovna nejlepší, ale najednou v 6 misi začal Dead Space jaký má být. Nový bench už ovládám bez problému, mise perfekt, ale do 7 mise jsem ještě nenašel nový oblek. Za dohrátí Mass Effect 3 jsem dostal nějaký specialní, takže ani není potřeba.

Upraveno uživatelem Tomas007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těšim se až to zítra v noci za doprovodu vodní dýmky rozehraju... Otázkou je, jakej tabák nabít :D

Co jsem tka hrál začátek tak to vypadalo dobře, graficky se mi líbil zatim každej díl DS, vč. dema DS3 ve sněhu (super efekty).. Tak uvidíme :) těšim se na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no spis to je duvod, proc tenhle dil a uz ani druhej dil nebyl to co bezkonkurencni jednicka...

Trojka je uz jen o tom jit, strilet, jit, strilet, jit strilet. Na druhou stranu ja musim rict, ze me demo trojky bavilo vic jak celej druhej dil dohromady, ve dvojce se jeste snazili udrzet atmosferu jednicky, ale tim, ze uz to udelali vic arkadovy tak to proste byl takovej polotovar. Nyni je to cista akce a neni to zli. Jen uz to proste nikdy jako jednicka nebude, protoze je tu naboju 6 pulek a veci na vytvareni zbrani atp jakbysmet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi poradte jsem myslim že je to první mise jak tam je ten promitaci sál nebo co to je ten projdu a du do dveří a pak po žebříku dolu a jsem v místností jak tam je ten větrák a ten mrtvý vojak se tam vznáší co tam mám dělat?furt sem tam motám a nevím jak dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nevíte kam jít zmačkněte a držte R3 a ukáže se vám vždy směr kam máte jít (kdo hrál předešlí díly musí vědět), já už jsem v 6té kapitole a zatim jsem žádnej zásek neměl.. Jinak je to parádní díl, nechápu proč se to někomu nelíbí, tolik se to od předchozích dílu neliší. A ty scenerie to je radost pohledět :)

Upraveno uživatelem Mígl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu