Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead Space 3


Anubis1

Recommended Posts

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pařani, šlape Vám v poho přechod na druhý disk u God kontajneru?U Dead Space 2 mně to šlo v pohodě, mám to nastaveno úplně stejně, cestu s adresáři a prostě mi to napíše, že to chce disk 2. A to jsem už sosl a předělal jinou verzi. Nechápu to.Poradte pařaniiiiii, jak jiným způsobem to udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, oba dva disky jsem předělal a nejede mi ani jeden. Nebo mám předělat jeden v iso2god a druhý v image browser?

A tu cestu máš zadanou jak přesně a s těma složkama, podrobně mi to vše popiš. Díky.

Rozbal oba disky přes Xbox Image Browser... DVD 1 si rozbal do Dead Space 3 DVD 1.... a DVD 2 si rozbal do Dead Space 3 DVD 2... obě tyhle hry nakopirovat na externi HDD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi sem ♥♥♥♥♥♥ nebo nevim potreboval bych poradit jak postavit nejakou dobrou zbran to co pokazdy postavim je na nic vubec se v tom bench nevyznam není nekde nejakej navod jak na to ? me to prijde dost tezky. Chi samopal a me to stríli jen po jedný ráne a mackat to jak hnup nechci jak toho dosáhnout poradí nekdo ? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych používat hlasové příkazy pomocí kinectu, ale když dám pauzu ->settings tak je možnost kinect commands nepřístupná (šedá). Neví někdo jak to zprovoznit? Nefunguje ani poté co jsem prošel hlasovým kinect tunerem. Hraji první misi. Díky

Takže sem to po chvíli bádání rozjel. Je tam potřeba nastavit si lokalizace v xboxu na US.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledám někoho na co-op nick na xbox live RendyCZE

Předem říkám že mám problémy s NATEM a nejde mi tak 70% lidí se připojit takže ..

Taky hledám někoho na co-op, jenže mám taky střední nat. A kdy býváš online? Já právě jen odpoledne a to moc lidí čas nemá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky hledám někoho na co-op, jenže mám taky střední nat. A kdy býváš online? Já právě jen odpoledne a to moc lidí čas nemá..

jak kdy o víkendu asi pořád.

záleží jestli mám chuť :)

přes týden možu tak ve 4 byt na xboxu a o víkendu kdykoliv , vetšinou mám zaplej xbox když mám chuť něco si zahrát .. si mě addni nebo já tebe a když se zastihneme oba online tak to zkusíme ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Tak jak se Vám to zatím líbí? Já jsem mooooc spokojenej... Líbí se mi,že jsem teď vzal vedlejší misi na lodi Greely,vlezl do transportéru , na obrazovce se objevili další 3 poničený lodě - zvolil kam chci - transportér mě tam dovezl.... no super,jinak ve vesmíru hudba okopčená z vetřelců :-) ...

prosim chtel bych se zeptat ve ktere kapitole jsi nebo jestli jsi uz projel deat space 3 jede mi to ale nemuzu se dostat pres tuhle kapitolu

delam to presne podle toho navodu ale nejde se mi dostat dal nevim proc nevim kde delam chybu nebo jak to prejit jestli na to je nejaky cheat jak to preskocit nebo jak rychle mam mackat to pismeno f co mu sviti na zadech pokud muzes poradit budu moc rad nebo jestli nemas skype nabo tak neco kde te zastihnu rad bych prohodil par slov o te hre dekuji a naschle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak se Vám to zatím líbí? Já jsem mooooc spokojenej... Líbí se mi,že jsem teď vzal vedlejší misi na lodi Greely,vlezl do transportéru , na obrazovce se objevili další 3 poničený lodě - zvolil kam chci - transportér mě tam dovezl.... no super,jinak ve vesmíru hudba okopčená z vetřelců :-) ...

hral jsi deat space 3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak se Vám to zatím líbí? Já jsem mooooc spokojenej... Líbí se mi,že jsem teď vzal vedlejší misi na lodi Greely,vlezl do transportéru , na obrazovce se objevili další 3 poničený lodě - zvolil kam chci - transportér mě tam dovezl.... no super,jinak ve vesmíru hudba okopčená z vetřelců

chtel bych se zeptat jestli mi muzes poradit ve hre deat space 3 pokud jsi to hral mi to funguje jsem ve 14kapitole a nemuzu udelat jedno kolo poslu stranku jestli se na to muzes podivat a poradit mi co mam delat delam to podle navodu a nejde se mi dostat dal bud neco delam spatne stim pismenkem co mu blika na zadech nebo opravdu nevim je to tento odkaz

nebo jestli se to da nejak preskocit a jestli mi muzes poslat na sebe nejaky kontakt treba skype nebo tak neco rad bych povykladat neco vic o te hre dekuji a naschle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych se zeptat jestli mi muze nekdo poradit ve hre deat space 3 pokud jsi to hral mi to funguje jsem ve 14kapitole a nemuzu udelat jedno kolo poslu stranku jestli se na to muzes podivat a poradit mi co mam delat delam to podle navodu a nejde se mi dostat dal bud neco delam spatne stim pismenkem co mu blika na zadech nebo opravdu nevim je to tento odkaz

nebo jestli se to da nejak preskocit a jestli mi muzes poslat na sebe nejaky kontakt treba skype nebo tak neco rad bych povykladat neco vic o te hre dekuji a naschle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu