Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

This item isn't available from your current location


snoxtaj

Otázka

Zdram, zakoupil jsem si 3 klíče ke hrám na XBOX. Jedná se o Crysis 2, Gears of War 2 a Halo: Reach. Ukaždé hry, když opíši reedem code, tak mi to hodí hlášku:This item isn't available from your current location... Účet live mám UK. Neví někdo, jak to obejít nebo něco ? Těšil jsem se, že si zahraju, ale asi těžko ... Koupil jsem si nový xbox a hra co byla utoho, Witcher 2, se mi stáhla uplně v pohodě. Doufám, že stím něco půjde udělat ..

OPRAVA: jede jen GEARS OF WAR 2 .. Ale co ty zbylé hry ? :-/

Upraveno uživatelem snoxtaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zkusil jsem a hra už se instaluje. Už jsem volal i na xboxáckou podporu a tam mi řekli, že hru si budu moct zahrát z každého profilu, že každý profil k tomu bude mít přístup. Akorát, když se vyndá hdd a dá se do jiného XBOXU, tak se ta hra bude muset spouštět tam natom profilu, kde byla nainstalovaná :) Chci to hlavně na LIVE tak uvidíme .. Dám pak vědět ;-)

Upraveno uživatelem snoxtaj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu