Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pripojeni k monitoru a Senzor bar + další otázky


au!

Otázka

Mám pár otázek na wii ..

1,Jde wii připojit k máme monitoru, který mám na pc (http://www.nejlepsiceny.cz/lcd-monitory-19-/samsung-sync-master-930bf.html) ?

2,Jak nebo na co se používá senzor bar ?je na ovladače nebo já fakt nevim ?

3,Kde jste koupili wii a za kolik ...pls co nejlepvnější..na strankach seznam googlu nejlevnejsiceny,atd nebyvaji vzdycky nejlevnejsi ceny tak me to zajima..

4,Co by jste mi doporucili za prvni hru na wii ?nepocitam wii sports/ Váhám mezi Red steel,Legend of Zelda,Wing island, Excite truck,Metroid 3 prime...nejvic asi zelda,red steel , metroid..

DÍKY ZA ODPOVĚDI !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám pár otázek na wii ..

1,Jde wii připojit k máme monitoru, který mám na pc (http://www.nejlepsiceny.cz/lcd-monitory-19-/samsung-sync-master-930bf.html) ?

2,Jak nebo na co se používá senzor bar ?je na ovladače nebo já fakt nevim ?

3,Kde jste koupili wii a za kolik ...pls co nejlepvnější..na strankach seznam googlu nejlevnejsiceny,atd nebyvaji vzdycky nejlevnejsi ceny tak me to zajima..

4,Co by jste mi doporucili za prvni hru na wii ?nepocitam wii sports/ Váhám mezi Red steel,Legend of Zelda,Wing island, Excite truck,Metroid 3 prime...nejvic asi zelda,red steel , metroid..

DÍKY ZA ODPOVĚDI !!!!

1. NE, nema AV vstup.

2. ANO, velkoplosny senzor.

3. Na invexu 6.990,-

4. Wii Play s druhym ovladacem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok ale jak ho sehnat na invecu za 6990 kdyz invex uz davno byl ?:D hele a existuje naka obrazovka(ne televize) na ktery to jde ?
No našel sem tohle nevím jak moc se na tom dá hrát... http://www.playcentrum.cz/lcd-display-7-inch-wii-440501.htm (kdybys náhodou kupoval tak dej vědět jaký to je , ale zdá se mi to moc malý , je to spíš na cesty)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám pár otázek na wii ..

1,Jde wii připojit k máme monitoru, který mám na pc (http://www.nejlepsiceny.cz/lcd-monitory-19-/samsung-sync-master-930bf.html) ?

2,Jak nebo na co se používá senzor bar ?je na ovladače nebo já fakt nevim ?

3,Kde jste koupili wii a za kolik ...pls co nejlepvnější..na strankach seznam googlu nejlevnejsiceny,atd nebyvaji vzdycky nejlevnejsi ceny tak me to zajima..

4,Co by jste mi doporucili za prvni hru na wii ?nepocitam wii sports/ Váhám mezi Red steel,Legend of Zelda,Wing island, Excite truck,Metroid 3 prime...nejvic asi zelda,red steel , metroid..

DÍKY ZA ODPOVĚDI !!!!

1) standartně asi ne, většina lidí to má připojené na nějakou televizi, ne na monitor. Možná budou nějaké kabely o kterých se tu bavíte a tak, ale myslím si že na telce to bude lepší (ne že by to bylo ostřejší apod., ale právě naopak, na telce se hodně chyb schová a vypadá to celkově líp - rozuměj rozmazaněji).

2) senzor bar - to je takový úzký snímač, který se nalepí nad nebo pod televizi, snímá pohyb ovladačů. Vem si to jako když máš třeba dálkové ovládání televize tak máš taky vepředu malej snímač který snímá to tvoje dálkový ovládání. Je to podobný.

3) pokud to chceš s chipem (aby jsi mohl hrát stáhnuté hry z netu) tak ze slovenska od wisoft.sk to vyjde na 8700,- Kč (vlastní zkušenost). Bez čipu bych to samozřejmě spíš kupoval u nás (jen tak jsem hledal na Seznam.cz - zboží a našel za 7290 + poštovné http://www.mobilkuryr.cz/herni-konzole/nintendo-wii-sports-pak.html )

4) napíšu ti co si myslím o hrách, které jsi vypsal:

Red steel - já nemám FPS střílečky rád, podle mě by vůbec takové hry neměli na Wiičko vycházet :wohow:. Tahle hra se mi vůbec nelíbila, podle mě je to blbost.

Legend of Zelda - pěkná hra, hezká grafika, určitě zaujme. Ale opět ... nemám moc rád epické věci, protože v angličtině nejsem moc dobrej. Jo kdyby to bylo česky, to bych si to snad koupil i já :wohow:

Wing island - je to taková hračičková hra, ale prachy bych do toho nedal.

Excite truck - tahle je dost vychvalovaná, ale já musím říct že mi z té hry tekly nervy, fakt šílený. No to ovládání jsem si prostě nemohl zvyknout ... brrr

Metroid 3 prime - i přes to že jsem říkal že FPS střílečky nemám rád, tak tahle se mi zdála zajímavá. Jestli jsi na FPS střílečky (to si ale pak nekupuj Wiičko :wohow:) tak si tuhle hru kup.

Jinak já bych ti ale doporučil spíš začít nejlepší hrou všech dob :wohow: ... Super Mario Galaxy.

Já osobně mám rád tyhle tituly SMG, Rayman Raving Rabbits 1 (dvojka už se mi tolik nelíbila), Mortal Kombat Armagedon (dobrý mít GC ovladač na to), Crash of the Titans (skvělá hra), a Pokémon Battle Revolution.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když už se tady bavíte o tom sensor baru tak mám taky jednu otázku... Hraju na Wii na celkem velké LCD TV a vadí mi že musím sedět před TV relativně blízko, přotože když si sednu dál tak ta ruka (ten ukazatel) jaksi začne lagovat... Myslíte že by to vyřešilo to kdybych si koupiol nějakej jinej sensor bar??? Třeba nějakej výkonnější...co vím tak ten sensor bar je tam jen kvuli infra a je možný že by jiný sensor bary vyzařovaly víc ??? (doufám že sem neřek nějakou blbost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když už se tady bavíte o tom sensor baru tak mám taky jednu otázku... Hraju na Wii na celkem velké LCD TV a vadí mi že musím sedět před TV relativně blízko, přotože když si sednu dál tak ta ruka (ten ukazatel) jaksi začne lagovat... Myslíte že by to vyřešilo to kdybych si koupiol nějakej jinej sensor bar??? Třeba nějakej výkonnější...co vím tak ten sensor bar je tam jen kvuli infra a je možný že by jiný sensor bary vyzařovaly víc ??? (doufám že sem neřek nějakou blbost)

Myslím že to není problém přijímače, ale vysílače. Taky jsem zjistil že od dvou metrů dál to začne blikat a ve třech metrech od toho to už nejde vůbec. Jak to vyřešit to netuším.

Zajímavé přitom je, že zrovna asi u Conquestu je nějaká akce kde se prodává Wiičko s projektorem. Tak si říkám jak asi tam to je řešené ... no jestli by nestačilo ten senzor bar dát blíž k sobě dál od obrazovky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslím že to není problém přijímače, ale vysílače. Taky jsem zjistil že od dvou metrů dál to začne blikat a ve třech metrech od toho to už nejde vůbec. Jak to vyřešit to netuším.

Zajímavé přitom je, že zrovna asi u Conquestu je nějaká akce kde se prodává Wiičko s projektorem. Tak si říkám jak asi tam to je řešené ... no jestli by nestačilo ten senzor bar dát blíž k sobě dál od obrazovky ...

No to by utčitě stačilo jenže jedině kde bych to mohl mezi TV a křeslem přilepit je možná tak na zem což by bylo na nic...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No to by utčitě stačilo jenže jedině kde bych to mohl mezi TV a křeslem přilepit je možná tak na zem což by bylo na nic...

No k tomu senzor baru je přeci takový stojánek, nemusíš to hnedka lepit ne ... většinou mezi sedačkou a tv je stolek, tak si to holt položíš na nějaký ten stolek před sebe.

Ale vyzkoušený to nemám jestli a jak by to fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kdyz jsem mel wii minulej rok, tak to normos slo, je celkem fuk kde ten sensor bar mas, jen musi byt vertikalne ve stejne rovine.. tzn proste musi byt POD nebo NAD ale je fuk jestli je PRED nebo ZA. Jinak prodavaj se i wireless sensor bary.

Co se tyce LCD - prave o tom taky premejslim neb zvazuji znovu koupit Wii z wisoftu no a jedine co lze, je koupit za cca 1600-2000kc Vga box.

To je takova krabicka do ktere se napoji z jedne strany konzole a z druhe strany se to napoji do monitoru. Pokud mas na monitoru jen 1 konektor - nevadi, napojis PC do vga boxu a vga box do monitoru a na vga boxu prepinas cudliky.

Vzhledem k tomu ze ma Wii normalni PAL rozliseni, teoreticky by mohl fungovat i vga box za par stovek co se pouzival k PS2/GC/Xbox1. Ale to je jen teoreticke.

http://www.playcentrum.cz/xcm-1080p-vga-box-439801.htm

nejaka videa

http://www.xcm.cc/xcm_1080p_vga_box.htm

Jinak na LCD/monitoru je pry obraz lepsi nez na TV, kvuli podpore 480p Obraz je mnohem ostrejsi a detailnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu