Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Zdravím kluci, potřebuju poradit. Chci hrát př. CODBO2, mam stahli vsechny title updates od 1 až do 7 ( přes Y to posledni dole, a tam download) tak to mam vše stahly. Pak normalne pustim hru. v Menu dam X, pak system link dam analog do prava abych videl mistnosti a: vidim je, jen v 1 jsou lidi, a u vsech mi sviti neco TU 7 aveble., chyby mi updaty. ale ty mam. kdyz dam vstoupit. toci se to kolecko a nic. zustane to na tech mistnostech. nevim co mam delat. poradte mi prosim. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kluci, potřebuju poradit. Chci hrát př. CODBO2, mam stahli vsechny title updates od 1 až do 7 ( přes Y to posledni dole, a tam download) tak to mam vše stahly. Pak normalne pustim hru. v Menu dam X, pak system link dam analog do prava abych videl mistnosti a: vidim je, jen v 1 jsou lidi, a u vsech mi sviti neco TU 7 aveble., chyby mi updaty. ale ty mam. kdyz dam vstoupit. toci se to kolecko a nic. zustane to na tech mistnostech. nevim co mam delat. poradte mi prosim. diky

a mas to TU aj aktivovane ? mal by prinom svietit zeleno logo X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to minuly tyden co jsem tento LAN myltiplayer take zkusil rozchodit, zaktualizival jsem verzi FSD + vse potrebne okolo a fungovalo to ihned bez problemu skvele. Ze zacatku jsem byl nadseny, ma to ovsem jedno velke ALE. Ten problem je presne ten, co vyse zminujete. Hraje se vesmes jen CoD Black Ops 2 + novy GoW. U ostatnich her, pokud se tedy nedomluvite s jinymi prateli budete jen marne hledat rozumny pocet lidi pro hru. Situace se sice zlepsi o vikendu a ve vecernich hodinach, ale i tak o zadny velky skok dopredu nejde. Najdete sice vice lidi i u jinych her, ale jde spise o domluvene kamarady, kteri hraji spolecny co-op nebo jde o nahodne testovace, kteri se za chvili ze hry stejne odpoji. Jak se ale rika, nadeje umira posledni a muze se stat, ze narazite i na hru po ktere touzite a lide tam nahodne jsou. Verdikt tedy zni:

Idealni stav je hromadne se domluvit na nejake hre, dni a hodine a potom se tam alespon vetsina sejit a radne zaparit. Presne takto to totiz dela tech par lidi, kteri se obcas objevi i na jine hre nez CoD :( Potencial tento multiplayer preci jen ma a je to skvela moznost jak si zahrat napr. co-op s kamarady. Vse je prozatim jen Beta verze, takze asi nemuzeme cekat zazraky, mno uvidime jak se to bude vyvijet do budoucna. To uz ale muze byt i pozde, protoze na pulte muze byt jiz napr. novy „Xbox 720“, ktery muze spostu tuzemskych, ale prevazne zahranicnich hracu jeste vice odlakat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se strasne tesil na Forzu 4, protoze ta jde hrat jak klasicke zavody, tak treba i fotbal s auty a tak, jenze ja 4 ani ve vypisu nenasel, pouze 3... a bohuzel nefrci ani treba gta 4, i kdyz to uz je hodne stare, tak preci jen jsem myslel ze to nekdo bude hrat... asi o tom jeste vi malo lidi nebo hraji pres Xlink Kai

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel někdo otevírat porty na TP-Linku? Udělám vše podle návodu a při testování mám data port status a broadcast port status - fail

__

tak jsem zjistil, že mám nejspíš lokální IP což bude asi jádro problému ne?

Upraveno uživatelem Jameson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jameson: Ja mam doma take data port a broadcast status fail a jede to bez problemu. S pevnou IP si nejsem jisty, ale je pravda ze kdysi jsem ji na Xbox mel nastavenou s otevrenym NAT, abych mohl zakladat hry. V mem pripade mi to musel povolit internet. operator. Xko jsem ale behem 3 let parkrat stehoval z mistnosti do mistnosti a ted popravde ani nevim co tam mam aktualne nastavene, protoze jsem zadne online funkce do teto doby nevyuzival. Kdyz jsem nyni zkousel hrani pres LINK, tak mam sice same fail statusy, ale vse jede jak ma, takze jsem dal po dalsim nastaveni nepatral 8) No zkusim kouknout co tam kde je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel někdo otevírat porty na TP-Linku? Udělám vše podle návodu a při testování mám data port status a broadcast port status - fail

__

tak jsem zjistil, že mám nejspíš lokální IP což bude asi jádro problému ne?

přesně .... pro zakládání her jen veřejnou ip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede každému po aktualizaci na nejnovější verzi Link v pořádku? Mě nejde nahrát, píše to FSDPlugin is not loaded :/

Me link nejel,tak jsem se znovu přihlášil v konzoli na Link,zapl hru - a system link vůbec nešel odkliknout - resp.dostat se do nabídky,tak jsem restartnul konzoli a vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute. Nešel by někdo zahrát dneska k večeru po linku? Nejlépe s headsetem. Napádě mě Borderlands 2, ale nebráním se zahrát klidně i něco jiného.Stáhnutého toho mám hromadu, tak by neměl být problém. Kdyžtak dejte vědět do PM. Mějte se

Klidně něco zahrát můžeme,Borderlands me moc nelaka , ale je to na domluvě.

EDIT : Zahrál by si někdo GRFS ???

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu