Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Lidičky prosím Vás, potřebuju radu, rád bych si zahrál online na xku, reglej na jqe360 jsem, proleťel jsem si nastavení na xku a nevím v čem už ten problém je. UPnP jsem zkousel prepinat na xku stejně tak i na routru, problém se mi nevyšešil. Zkoušel jsem i různý porty, co jsem se tady dočetl, ale taky nic. Pustím link a vždy se mi vyhodí hláška "plugin update required to connect to link". Aktualizace jsem si zkoušel stahovat, momentálně na GOW:J mi to žádný aktualizace nestahuje. Jestli se najde nějaká spásná duše, která mi pomůže budu rád. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PLUGIN update.. musíš nainstalovat poslední verzi FSD a LINK... ještě ti to píše v čem je problém -_-

Jedna OT otázka : v novym fsd je pry implementovan xbslink na hraní online - nikde to nevidim,neví někdo? Díky a sorry za OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To xvostokx: Dikas už jsem to podle tebe vyřešil, nicméně se mi vytvořil další snad už menší problém. Teď už se mi zobrazí místnosti na Linku, ale nemůžu se připojit nikam zrovna u GOW:J se nemůžu připojit, tak nevím, jak nato. Jiné hry jsem ještě nezkoušel. Nevím jestli je problém s TU, ale když si to dám stáhnout, tak nic netahá.

Upraveno uživatelem Alex0h
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme rozdílné problémy, ale oba si nezahrajem online :D Mně najedou místnosti na linku, nicméně se nikam nemůžu připojit:X ve hře jako takové se mi žádné místnosti neobjevují. Ještě mě napadá, že bych mohl vynechat router a zkusit napojit do konzole síťovej kabel, třeba se mi to už bude zobrazovat.

Upraveno uživatelem Alex0h
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem měl stejnej problem jako ostatní... Nebylo možný se připojit,nenačetly se mi dlc mapy do Bo2.a navíc v title updatech jsem mel zaškrtlé všechny- což teda vůbec netušim jak je to možný... Odinstaloval jsem všechny TU a znova je nainstaloval,poslední potvrdil a vše je ok.... Jinak u ostatních her problem nemam,pouze BO2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme rozdílné problémy, ale oba si nezahrajem online :D Mně najedou místnosti na linku, nicméně se nikam nemůžu připojit:X ve hře jako takové se mi žádné místnosti neobjevují. Ještě mě napadá, že bych mohl vynechat router a zkusit napojit do konzole síťovej kabel, třeba se mi to už bude zobrazovat.
No já si nezahraju určitě pořád mi to nejde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár rad pro všechny:

1) aby jste mohly hrát přes system link, použijte ETHERNETOVÉ připojení, žádná wi-fi

2) mějte VŽDY aktualizované FSD

3) při kopírování her do XBOXU nemazejte systemupdate

4) při stahování TU ho nechte nečinně stahovat - hrozí že se nestáhne celý...

5) pokud máte dobře nastavený login na JQE360, budete mít u avatara nápis SYSTEM LINK PATCHED

6) pokud někdo má FAIL při UPnP, nedělejte si z toho hlavu, nepůjde Vám akorát založit hra, ale do hry se k někomu vždy napojíte

(pokud nejste připojeni na nechráněné DNS, nebo nemáte veřejnou IP adresu, vždy budete mít FAIL)

7) s uživatelem Alex0h jsme přišli na další problém - hry extrahujte ve formátu pro RGH, tzn. všechny programy kromě ISO2GOD...

to je takový základ....

Upraveno uživatelem rwmmike
porty; další problém
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu