Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Ahoj,zjistil jsem zajímavou vec... Dnes jsem se strasne dlouho nemohl připojit do BO2 - nevidel jsem zadne mistnosti.Koukl jsem do title updates a update č.8 jsem tam měl dvakrat a oba dva zaškrtlé - tak jsem jeden smazal a připojil se hned... Zhruba po 2 hodinach opět to sami a opet 2x title update č.8 i když jsem nic nestahoval,nevíte čím to může byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj....Při testech F3Plugin port status : Fail a když zapnu xbox tlačitko tak nikde v XBOX GUIDE zadnej "link" neni :( ( je tam jen Xbox home,join xbox live a open tray ) ...kde je chyba?
třeba že by v f3plugin port status: fail ? :D Upraveno uživatelem mafian159
špatně napsané
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli neumíte číst .. nebo jste absolutně natvrdlí .... 15131553416513548x tu je napsáno, že porty s tím nemají nic společného... porty jsou pro založení hry.... když nemáte ... vždycky se ale k někomu napojíte.... a ten co tam nemá link ať si přehraje fsd a nxe na poslední verzi....

Upraveno uživatelem rwmmike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

onefootman: doporučuju ti kompletne updaty smazat, a kompletně stahnout znovu...

To jsem dělal už asi 3x a pořád to samí...Všiml , jsem si ,že to udělá vždy když je ve hře problem se spojením online -tzn.chvilku hraju,pak problem se spojením spadne to a update č.8 je tam dvakrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci díky za help !!! ( asi jsem někde přehlídnul že musí být 16203 ) Možná by to chtělo někde viditelně napsat :)

Takze "system link" uz tam je.

Vidim Room i uživatele.. ale tím to končí :( ( do žadne hry se to nepřipoji :( )

+ otázka

automaticky mi zapíná Dashboard .. Jak to udělat aby zapínalo rovnou FSD?

Diky

Upraveno uživatelem Gielen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli neumíte číst .. nebo jste absolutně natvrdlí .... 15131553416513548x tu je napsáno, že porty s tím nemají nic společného... porty jsou pro založení hry.... když nemáte ... vždycky se ale k někomu napojíte.... a ten co tam nemá link ať si přehraje fsd a nxe na poslední verzi....

Nic proti ale mě to do povolení portů absolutně nefungovalo, pak jsem mohl hrát klidně celej den v kuse :) Prostě pokud jsem měl všude fail v testu tak se mi nezobrazil žádnej server kam bych se mohl připojit. Místnosti v LINKu jsem viděl ale ve hrách servery/lobby nebo jak to nazvat, ne :)

Ventovr- v dashlaunchi si to musíš aktivovat. na netu to někde bude já teď přesně nevim kde se to tam nastavuje.

Jinak měl jsem stejnej problém viděl jsem rooms i lidi ale ve hrách nic. Musel jsem si u outůčka za 120kč pronajmout veřejnou IP aby měl xbox svojí vlastní a pak na něj povolit porty. Do teď hraju (cca 2 měsíce zpět jsem to řešil)

Upraveno uživatelem xvostokx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veřejnou ip mám i přes dmz v routeru mám nahozený ip xboxu všecko prošlo ale připojit do her se stejně nedá !

Jak dlouho čekáš na zobrazení místnosti? Ja totiž někdy čekam i 10 minut než se mi zobrazí místnost... předtím jsem akorát mačkal refresh a bylo to k ničemu,ted vlezu do system link,připojim se do místnosti kde je místo (není plně obsazená) ,dám jednou refresh a čekám... někdy mi to ukáže hned někdy třeba až po 10 minutách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dlouho čekáš na zobrazení místnosti? Ja totiž někdy čekam i 10 minut než se mi zobrazí místnost... předtím jsem akorát mačkal refresh a bylo to k ničemu,ted vlezu do system link,připojim se do místnosti kde je místo (není plně obsazená) ,dám jednou refresh a čekám... někdy mi to ukáže hned někdy třeba až po 10 minutách...

Skoro uplně hned po založení hry se prostě na mě nahrne hromada lidí ale nikde se nenapojím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár rad pro všechny:

1) aby jste mohly hrát přes system link, použijte ETHERNETOVÉ připojení, žádná wi-fi

2) mějte VŽDY aktualizované FSD

3) při kopírování her do XBOXU nemazejte systemupdate

4) při stahování TU ho nechte nečinně stahovat - hrozí že se nestáhne celý...

5) pokud máte dobře nastavený login na JQE360, budete mít u avatara nápis SYSTEM LINK PATCHED

6) pokud někdo má FAIL při UPnP, nedělejte si z toho hlavu, nepůjde Vám akorát založit hra, ale do hry se k někomu vždy napojíte

(pokud nejste připojeni na nechráněné DNS, nebo nemáte veřejnou IP adresu, vždy budete mít FAIL)

7) s uživatelem Alex0h jsme přišli na další problém - hry extrahujte ve formátu pro RGH, tzn. všechny programy kromě ISO2GOD...

to je takový základ....

Zdravím, používám pouze ISO2GOD a nemám problém se připojit k jakékoli hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nevím, čím to je, ale pořád se mi nechce v Xbox Guide povolit System Link (tady si jenom neodpustím poznámku, že mi to ve starším FSD šlo, ale nejsem si jistý verzí a taky to možná bylo Xlink Kai - už nevím). Samozřejmě mám registraci a vyplňuji údaje (zde také nevím jestli patří správně Username nebo Username@email.xx).

Je divné, že když v pluginu Test, vše mi projde PASS a taky při Link Console to JQE360 - napíše: Successully configured connection to server.

Co tedy dělám špatně ???

p.s. Veřejku mám a porty na Routeru mám povolené taky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu