Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Může mi někdo poradit se System Link? Na routeru mám nastaveno "UPnP Status: Enabled". Když mám nejnovější TU u hry Call of Duty, tak vydím hráče a místnosti, ale když tam ve hře Join a Refresh, tak nikoho nevidím, nevíte proč?

taky se mi to stává ... ale když jsem to nechal asi tak týden být, tak to zrazu šlo ... bylo to nad mou logiku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked si dam test u portov tak mi tam vypisuje vzdy fail a preto si nezahrajem mulitlayer tak ako mam tie porty nastavitr ?

Ono to samo někdy nějak nevědomky funguje ... ale ty porty nejsou důležité, ve hře by tě mělo jít vyhledat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, mám problém, že když dám ve hře System Link, tak normálně najdu místnosti s hráči, do kterých se můžu připojit, ale píše mi to , že mám TITLE UPDATE 0 a přitom je mám stáhlé i aktivované, ale system link je prostě nevidí a furt píše že TU 0:cry:

podle mně nevíš jak to vypadá, když máš aktivovaný TU ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to beta je tam hodně chyb a myslím že todle je jedna z nich ! jinak ano zkoušel jsem několik programů mezi ně taky patří iso extractor nebo image browser

přesně tak - veškeré tyto funkce jsou jen v beta verzi, nejde od toho moc co čekat, když je to zdarma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Are you using the default skin ?

2.Are you using the most recent kernel and dashlaunch ?

3.Did you cold boot (power console completely off and then back on again) ?

4.Have you tried deleting the plugin, cold booting, then re downloading the plugin update and cold booting again ?

5.Have you checked settings to make sure LiNK is enabled ?

6.have you tried re linking your console with your JQE360 account ?

7.Have you installed the missing avatar/kinect data ($SystemUpdate) ?

8.Have you checked your dashlaunch settings (pingpatch on, devlink off)

9.Are you running the latest TU ?

10.Are you running any other plugins? If so disable them (dashlaunch plugins like xbdm.xex)

11.Is there a space in your jqe360.com username or in your gamer tag ? If so remove it.

oficiální rady od realmode

TOTO by jste měli sledovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím kluci, potřebuju poradit. Chci hrát př. CODBO2, mam stahli vsechny title updates od 1 až do 7 ( přes Y to posledni dole, a tam download) tak to mam vše stahly. Pak normalne pustim hru. v Menu dam X, pak system link dam analog do prava abych videl mistnosti a: vidim je, jen v 1 jsou lidi, a u vsech mi sviti neco TU 7 aveble., chyby mi updaty. ale ty mam. kdyz dam vstoupit. toci se to kolecko a nic. zustane to na tech mistnostech. nevim co mam delat. poradte mi prosim. diky

Nejdřív ho v tom SYSTEM_UPDATE musíš aktivovat čéče ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo poradit se System Link? Na routeru mám nastaveno "UPnP Status: Enabled". Když mám nejnovější TU u hry Call of Duty, tak vydím hráče a místnosti, ale když tam ve hře Join a Refresh, tak nikoho nevidím, nevíte proč?

Pojď hrát s náma online, hrajeme teď sice přes XBSLink (kvůli nestabilitě sytem linku), ale pomůžeme ti to nastavit. Je to daleko lepší, hrajeme všechno, pokecáme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Může mi někdo poradit se System Link? Na routeru mám nastaveno "UPnP Status: Enabled". Když mám nejnovější TU u hry Call of Duty, tak vydím hráče a místnosti, ale když tam ve hře Join a Refresh, tak nikoho nevidím, nevíte proč?

U kamose jsem tohle taky resil a stacilo jen UPnP disablovat a pokud b ani to nepomohlo, tak zakazat DEVlink

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu