Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

____ No pánové, tady se to ale pořádně rozjelo ... podle mě by stačilo, kdybyste na sebe hodili kontakty do PM, pokud chcete, vytvořím ještě jeden TOPIC, kde by se psaly JENOM nicky na LiNK a na Skype, abysme mohli i při tom volat ... je někdo pro ? :3 ___

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byl zájem, mohu poskytnout na hraní TS 3 s kapacitou cca 40 - 50 míst. Výhody tohoto programu jsou (pokud by ho někdo neznal), že je free a není potřeba registrace, nezatěžuje tolik systém a nepotřebujete zvát lidi do konference, ale jen se volně připojujete a odcházíte jak potřebujete. také není tak náročný na internetové připojení. A hlavně na sebe nemusíte mít téměř žádné kontakty. Jen se tam prostě scházíte. Tak pokud by byl zájem, víte kam se obrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co Skype nebo TS ? Jedině na domluvu ale vždyť při hře normálně headset na xku snad ne ? stojí 15,- :D

Lidi jak je to s Borderlands 2 ? To si jako na singlu každý expí svoji postavičku a pak s ní s tím levelem co si vypaplal hraješ mulťák ? A jde tam jen Co-op nebo i nějaký deathmatch pro hodně lidí ? Prosím nějak mi to popiště jak to valí přes link, láká mě to stáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to xvostokx: no můžem klidně rozehrát znova...rád vyzkouším i jinou postavu, nebo klidně můžem zkusit i takhle, a uvidíme co zvládnem, a jak se budou rozdělovat expy

to codek: deathmach ani capture the flag tam není vůbec, ikdyž o tom vývojáři uvažovali, pouze ten co-op, jak si popsal...prostě se jede stejný příběh jako singleplayeru, včetně vedlejších questů, ale monstra jsou silnější

(taky prý hodně záleží co si navolíš v nastavení, když zakládáš novou hru v multiplayeru...ještě jsem to nezkoušel, ale myslím si, že tam navolíš přerozdělování expů, lootu atd.

podle toho bude taky výsledná hra vypadat...mohli bychom klidně rozjet novou hru, jak už jsem psal výše, vůbec se tomu nebráním...určitě tě to pohltí, ta hra je strašně návyková...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to xvostokx: no můžem klidně rozehrát znova...rád vyzkouším i jinou postavu, nebo klidně můžem zkusit i takhle, a uvidíme co zvládnem, a jak se budou rozdělovat expy

to codek: deathmach ani capture the flag tam není vůbec, ikdyž o tom vývojáři uvažovali, pouze ten co-op, jak si popsal...prostě se jede stejný příběh jako singleplayeru, včetně vedlejších questů, ale monstra jsou silnější

(taky prý hodně záleží co si navolíš v nastavení, když zakládáš novou hru v multiplayeru...ještě jsem to nezkoušel, ale myslím si, že tam navolíš přerozdělování expů, lootu atd.

podle toho bude taky výsledná hra vypadat...mohli bychom klidně rozjet novou hru, jak už jsem psal výše, vůbec se tomu nebráním...určitě tě to pohltí, ta hra je strašně návyková...)

Jestli budete hrát tak bych si to dal s vámi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevim jak vy ale já jsem jednu dobu pařil s kámošem Splinter Cell: Conviction po system link a to byla pecka. Taková ta coop stealt akce, při který se to bez sluchátek nedá. Ale určitě bych taky zapařil. Pokud by někdo chtěl vyzkoušet ono TS, tak IP je 46.4.44.25:16000. Dole Je room XBOX. Nikam jinam nechoďte :D Občas tam trénujou i zahraniční sekce LoL a podobně. Nemuselo by se jím to líbit a to co jsme jim slíbili je klid na trénování. Takže ideálně nastavit room jako defaultní při připojení a a je to. Víc člověk nepotřebuju. A pokud b byl problém, tak odkázat na mě a CF.

A aby jsme to pohnuli dopředu. Zítra cca v 17:00 bych něco dal. Řekněte někdo co, ať jsem schopnej to přes noc sosnout a můžem se sejít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, mám problém, že když dám ve hře System Link, tak normálně najdu místnosti s hráči, do kterých se můžu připojit, ale píše mi to , že mám TITLE UPDATE 0 a přitom je mám stáhlé i aktivované, ale system link je prostě nevidí a furt píše že TU 0:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, mám problém, že když dám ve hře System Link, tak normálně najdu místnosti s hráči, do kterých se můžu připojit, ale píše mi to , že mám TITLE UPDATE 0 a přitom je mám stáhlé i aktivované, ale system link je prostě nevidí a furt píše že TU 0:cry:

a jsi si jestej, že je máš skutečně aktivované? Mě se občas povedlo onen update "odkliknout" a pak mi to také psalo, že ho nemám. Nestačí ho totiž jen stáhnout, ale ještě taky musíš aktivovat ten kterej je potřeba. (pokud to tak máš, tak nevim kde je chyba :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu