Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Lidi, mám problém, že když dám ve hře System Link, tak normálně najdu místnosti s hráči, do kterých se můžu připojit, ale píše mi to , že mám TITLE UPDATE 0 a přitom je mám stáhlé i aktivované, ale system link je prostě nevidí a furt píše že TU 0:cry:

Mněl jsem stejný problém, pomohlo to že jsem je stáhnul na to druhé uložiště, když dám stáhnout TU tak tam mám na výběr 2 místa, aktivoval jsem to tam a je, nebo je prostě jen smaž a stáhni znova, myslím že to bude jen nějaká malá chybička...mě to takhle pomohlo. Konkrétně BO2 ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle víkend asi ne, jedu pro novej počítač dneska :D stažený to mám tak se někdy dohodneme

No on je s tim stejně problem,nejsou slyšet dialogy a vojáci maj při mluvení zavřenou pusu,dělá to všem tak nevim jestli to budu vůbec hrát :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo co mam delat kdyz mi nefungujou TU i kdyz mam xbox ikonku zelenou nemam ho ve hre nacetly nevi nekdo jak bych to mohl udelat manualne nebo co stim dik

jestli používáš externí hdd a hry jsou nahraný na něm, tak na hdd nahraj fsd a přepni na něj, pak z updatuj (update stahnout na exter) a už to všechno pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem taky zkusil zprovoznit Link a i když všechny testy hlásily Fail, tak ve hře se připojím. ... Zkoušel jsem teda zatím tak 20minut GoW3 a v pohodě a 30minut CoDBO2, ale tam to čas od času hodí connection lost. Jednou to znamenalo konec hry a 3x se to pak po chvíli (do minuty) dozjelo samo a hrálo se dál.

Osobně bych asi nejradši dal GoW3 Hordu, všech 50 levelů, v CoD BO2 Zombies mode (ale tam vlastně moc nevím jestli se to nějak dá dohrát, nebo co vlastně mám dělat :) ) a případně zkusil kampaň Borderlands 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu