Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TeamFSD + JQE360 = LiNK ! Hrajte stažené hry po internetu zdarma ! (není třeba PC)


xxYoshixx

Recommended Posts

Dá se předpokládat, že když link je na RGH Xboxu, tak vlastně pokud je založeno třeba CoDBO2, tak většinou to bude verze s nejnovějším update a všema dostupnýma DLC ? ... Protože když se kouknu do seznamu založených her, tak sice něco vidím a i je ve hře dost lidí, ale ten celkový počet třeba neodpovídá tomu že podle stránek link.jqe360.com by tam mělo být třeba čtyčnásobek lidí. Vysvětluju si to tím, že nemám žádné DLC, takže ty hry co nevídím jsou třeba v mapách dostupných jen pro DLC. ... Je to tak ?

A za druhé, jde udělat ve hře třeba splitscreen a ten ještě připojit přes link ke hře ? Tj. že vlastně s kamarádem u jedný televize se připojíme k dalším hráčům na internetu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A za druhé, jde udělat ve hře třeba splitscreen a ten ještě připojit přes link ke hře ? Tj. že vlastně s kamarádem u jedný televize se připojíme k dalším hráčům na internetu ?

Ano máš pravdu . Mužete hrat 2 na jedne televizi a ještě se připojit na internet a hrat spolu po netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cassper : je pravda, že celkový stav neodpovídá, ale to proto, že se hrajou i starší updaty ... narazil jsem na hráče i na původní verzi. A pokud nemáš dlc, tak to nevadí, hru by to mělo najít, ale do hry tě to nepustí. Vyhodí tě to s hláškou, že nemáš stažené tyto mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti to píše při testu všude fail, tak nemáš na svým routeru povolený UPNP nebo tvůj router tuto funkci nemá... Pokud ji nemáš zapnutou tak ji na svým routeru zapni a on si pak porty presměruje sám (zaškrtnuté okýnko Enable UPNP for port mapping v FSD)...pokud tvůj router tuto funkci nemá tak musíš porty v routru přesměrovat ručně...

Díky za radu koupil jsem si nový router a povolil port je to tak stupidní!!!! Jen člověk musí vědět co a jak,dělá mi sice problém se připojit do místnosti , tak založím svou a za 2 min se připojí jiní a faram i 3hodky v kuse no problema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je škoda, že tolik lidí hraje to CoDBO2 ... Osobně bych asi radši mód Horda v GoW 3, což s kamarádem hrajeme jen splitscreen ve dvou, takže zkusit si to třeba v pěti by byla paráda :)

jj hordu bych dal taky ale spíše o víkendu přes týden jsem v práci můj nick je AnnouncedDallas :bash: :cheesygrin: :bash: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi prosím vás, nechápu jednu věc, všichni rovnou zadáváte přihlašovací údaje do jqe360 v FSD, ale nechápu samotné připojení... když do konzole píchnu kabel od netu, tak to nejde ne ? mám xbox live přístup v konzoli vypnut, mám to zapínat, nebo jak to celé probíhá ??? bojím se poničení konzole banem... chápu to tak, že dáte kabel do xboxu a místo připojení na live FSD přesměruje připojení na svůj server... ale jak to je potom s oficiálním nastavením v dashboardu u microsoftu ? něco se tam dělá ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, ten kdo ti dělal RGH tak ti zablokoval přístup na live, ale připojit do sítě a nakonfigurovat připojení, tak se toho bát nemusíš (jak by jsi chtěl taky do konzole nahrávat hry??) ..

A pro hraní na link se nejdřív musíš na link.jqe360.com zaregistrovat, a do nastavení ve FSD zadáš ty údaje a link by měl šlapat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, ten kdo ti dělal RGH tak ti zablokoval přístup na live, ale připojit do sítě a nakonfigurovat připojení, tak se toho bát nemusíš (jak by jsi chtěl taky do konzole nahrávat hry??) ..

A pro hraní na link se nejdřív musíš na link.jqe360.com zaregistrovat, a do nastavení ve FSD zadáš ty údaje a link by měl šlapat.

takže se nemusím bát, že by se mi konzole připojila na live ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eRUTeHa: Musíš vydržet, momentálně nemám u sebe xko, nemůžu Ti poradit, ale myslím, že to bylo tím, že ještě nikdo neměl ten update staženej, kdyžtak si přepni zpátky na 6tku, a tak za 2 dny zkus 7.

lukbe: Jo stačí jen zaregistrovat a pustit. Pokud budeš mít problém s porty, nepůjde ti akorát založit hra, aby se na tebe ostatní připojily. Do jiných již založených her by si se měl bez problémů připojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu