Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mi nainstalovat hra (XGD3)


kucis

Otázka

Čaute hoši, už jsem bezradný, pomalu co druhá, co třetí kopie mi nejde nainstalovat. Vesměs kolem 50%, ale někdy 30% někdy 70%. Co s tím? Abych se vyhl zbytečným otázkám, používám toto:

- LiteON iHAS = Verbatim, rychlost 2,4x

- ImgBurn (nastavený podle návodu na stránkách xbox360.rocknroll.sk)

- EEPROM Utilty před každým novým napalováním (nastavený podle návodu na stránkách xbox360.rocknroll.sk)

- abgx360 (nastaven korektně podle návodu)

- vyzkoušena i jiná vypalovačka + BurnerMax program = stejný problém

už nevím kde hledat problém, v PC? nebo špatný dodavatel Verbatimek? děkuji za cokoliv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ihas 2,4x pálit neumí, vždycky pálí nejméně 4x. V médiích je trochu rozdíl, záleží na tom, kde byly vyrobené. Někde je tu o tom téma jak Imgburn nastavit pro jeden nebo druhý "typ" média. Musíš se podívat, na vnitřní popisek v průhledné části disku, kde je napsané nějaké MKM 001 nebo MKM 003 a podle toho se řídit v návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to pak nevím, co já si pamatuji z návodů, tak by neměla umět 2.4x. Bohužel víc asi neporadím, mám RGH, takže už nevypaluji. Jediné co mě napadá, že už vypalovačka nevypaluje takovou intenzitou jako když byla nová, anebo mechanika xboxu už nečte tak dobře jako dřív. Obojí stárne a pro správné čtení, je třeba mít kvalitní zápis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čaute hoši, už jsem bezradný, pomalu co druhá, co třetí kopie mi nejde nainstalovat. Vesměs kolem 50%, ale někdy 30% někdy 70%. Co s tím? Abych se vyhl zbytečným otázkám, používám toto:

- LiteON iHAS = Verbatim, rychlost 2,4x

- ImgBurn (nastavený podle návodu na stránkách xbox360.rocknroll.sk)

- EEPROM Utilty před každým novým napalováním (nastavený podle návodu na stránkách xbox360.rocknroll.sk)

- abgx360 (nastaven korektně podle návodu)

- vyzkoušena i jiná vypalovačka + BurnerMax program = stejný problém

už nevím kde hledat problém, v PC? nebo špatný dodavatel Verbatimek? děkuji za cokoliv...

1. stáhni hru

2. projeď abgx360

co všechno musí obsahovat je tu nespočetně řečeno

3. vypal imgburn rychlostí 4x nejnovější verze v LITE-ON vypalovačce flešnuté burnermax

rady a nastavení hledej na youtube

4. zkontroluj vypálené dvd KPROBE jestli je korektně vypálené

dodržuji výsledky perfektního vypálení.

nikdy jsem neměl problém a chodím na livko

eeprom je k čemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu