Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozjetí her z Flasky - Xbox s RGH


TREYYY

Otázka

Zdravím, vím, že je tu návodů jak spustit hry z HDD či flashky asi milion, ale vůbec mi to nejde zprovoznit.

Stáhnu si hru v ISO souboru poté ji podle návodu převedu v ISO2GOd pote flashku preformatuji na NTSF format a natahnu na tu tu hru. Pripojim do konzole a nic pouze v nastaveni vidim ze je tam pridana. Myslel jsem si, že když připojím flashku klasicky otevru File manager tam se mi objevi a ja to přetáhnu.

Mohl by mi prosím někdo poradit ?? Jsem úplný amatér co se týče xboxu. Xbox s RGH mám doma 2 den nějáký hry tam jsou, ale chtěl sem je obměnit.

Když už jsem se tu rozepsal ještě mě zajímalo, zda musím skrz nové hry aktulizovat DS ?? Mám nyní verzi 2.0.15574.0 a údajně tam je i nové FSD nahráno to taky netuším co je.

Tak snad se nademnou někdo slituje a pomůže mi vážně toto nelze vygooglovat . Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu