Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Novy X360 - dotazy


Cetar

Otázka

Ahoj.

Dnes jsem koupil x360 250gb kinect a chtěl bych ho používat nejen k originálnímu hraní. Chtěl bych Vás tedy požádat, o stručný popis možností, jak to udělat. Samozřejmě mám už projetý google, youtube atd, ale přeci jenom, radši budu věřit lidem, co s tím mají zkušenosti. Mám tedy několik otázek:

1) x360 jsem dostal se hrou, která se stahuje z internetu z Live, pokud flashnu, nebudu vůbec moct využívat Live, za žádných okolností? (dá se to zakázat aby se tam nepřipojil někdo z rodiny?)

2) četl jsem tu nový příspěvek ze dneška http://console-forum.net/tema/146524-lite-on-dg-16d5s-1175-1532-hitachi-dln10n-0500-0502-lt-ultimate-ltu , zatím nevím jakou mám mechaniku, chci se tedy zeptat, pokud rozmontuju x360, přijdu o záruku?

3) Pokud teda rozmontuju, zjistím jakou mám mechaniku, jaká je pravděpodobnost, že budu mít tu smůlu a budu mít nějakou tu neflashnutelnou verzi?

4) Budu schopen si to flashnout sám? Pc znalosti pokročilé, pájení a elektronika základní. Btw nejsem si jist, proč bych měl věřit nějakému flasherovi víc než sobě.

5) Bude mi po flashi fungovat všechno jako před ním? Bude fungovat kinect, originální hry, ovladače atd?

6) zvládá kinect jen 320gb max disk(interní)? Je možné pak následně hrát hry z externího hdd většího jak 320gb?

7) existují nějaké další vychytávky na xko? Myslím software jako videa, titulky, nebo tak něco?

8) je fakt, že slim verzi je možno poznat podle zadního panelu a rozestavění konektoru? Potom totiž mám slim verzi, HDMI i RGH

Předem dík za odpověď, doufám, že nikoho nenaštvu tím, že se ptám na něco, co už je někde psáno, ale jak říkám, někde říkají, že se o záruku přijde, někde že ne. Názory jsou všude jiné.

Hezký den.

Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Sice pozdě, ale přeci :D ....

1) Na live hrát můžeš, ale musíš sledovat scénu aby si zbytečně pak NÁHODOU nevyfasoval BAN, ale ty už se dlouho nerozdávali, zabezpečit to v nastavení wi-fi snad nějak půjde, kabel logicky potom nezapojovat (třeba bych u té wi-fi nakonfiguroval nesmyslné údaje jako je Maska, IP a výchozí brána)

2)Pokud na to nemáš nářadí a nejsi opatrný tak z velkou pravděpodobností ano (lepší zajdi k profíkovi nějakému)

3)Pokud je ten xbox nový úplně tak spíš to nepůjde

4)Sám to neuděláš ani za sýr

5)Bude

6)Ne, zbytečnost (320 gb nezapráskáš za jeden víkend ;) )

7)Nic ultimátně cool mě nenapadá

Hezký den, Martine :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu