Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, no já jsem měla zrovna minulý týden špatnou zkušenost s www.gamepower.cz . Měly akce na nějaké hry, vycházely docela levněji než když objednávám na ALZE. Zkusila jsem to a nikdy více. Provedla jsem objednávku na netu. Na mail mi přišel souhrn toho co jsem objednala. Žádný text o potvrzení obj. případně jiné doplňující info. Na druhý den volám na číslo uvedené na jejich stránkách a celý den mi ten telefon akorát někdo pokládá. Tak nevím, je objednávka zaevidovaná, bude expedovaná...? Večer jsem se rozhodla napsat jim e-mail, kde prosím o potvrzení mé objednáky a vysvětlení proč udávají tel., který je evidentně pro ně přítěž a proč mi to opakovaně vzali a hned típli,což mě stálo peníze. Slušně jsem jim předem poděkovala za jejich odpověd a vyjádření ke stížnosti s telefonem. Další den mi volal nějaký chlápek a začal na mě ječet do telefonu a ještě mě navíc oslovovat "moje milá zlatá" s takovou arogancí, že kdyby stál vedle mě, tak ji má minimálně z jedné strany, néli stereo!

Proto už jedině www.alza.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no já jsem měla zrovna minulý týden špatnou zkušenost s www.gamepower.cz . Měly akce na nějaké hry, vycházely docela levněji než když objednávám na ALZE. Zkusila jsem to a nikdy více. Provedla jsem objednávku na netu. Na mail mi přišel souhrn toho co jsem objednala. Žádný text o potvrzení obj. případně jiné doplňující info. Na druhý den volám na číslo uvedené na jejich stránkách a celý den mi ten telefon akorát někdo pokládá. Tak nevím, je objednávka zaevidovaná, bude expedovaná...? Večer jsem se rozhodla napsat jim e-mail, kde prosím o potvrzení mé objednáky a vysvětlení proč udávají tel., který je evidentně pro ně přítěž a proč mi to opakovaně vzali a hned típli,což mě stálo peníze. Slušně jsem jim předem poděkovala za jejich odpověd a vyjádření ke stížnosti s telefonem. Další den mi volal nějaký chlápek a začal na mě ječet do telefonu a ještě mě navíc oslovovat "moje milá zlatá" s takovou arogancí, že kdyby stál vedle mě, tak ji má minimálně z jedné strany, néli stereo!

Proto už jedině www.alza.cz

Z tohodle shopu sem objednaval PSP a taky zadne potvrzeni objednavky pouze za 4 dny dorucena objednavka. Vsechno objednany zbozi dorazilo jak melo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak právě mi od prodejher.cz přišlo Call of Duty: Modern Warfare 2.

Všechno přišlo v pohodě. Na disku ani jeden škrábanec, prostě nové. Teď už jenom wait do Vánoc na PS3, jestli všechno pude.

S tim PSP bych tomu i věřil, tohle se stát může, ale že ti nepřijmuli reklamaci ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem se zeptat jestli je v pořádku když jsem si na prodejher.cz koupil repas psp fat a bylo mi přivezeno v krabici od nějakeho fotaku (myslím Canon) a ve vnitr okopiravony asi 10str. navod??? je to ok?

je to normální. repas je repas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vy ste vsichni blby:) plnou hubu kecu a jediny co zmuzete blbej topic na console... dante zrovna od tebe bych to necekal... kdyz delas v obchode mohl bys vedet ze na veskere zbozi mas 2 roky zaruku, a pokud ti to odeprou tak si mel jit na policii/ k soudu... 100% bys vyhral a 100% by ti vydaje uhradili oni... nechapu ze si nechate tak srat na hlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si na gamepower taky obědnával psp, a vše v pořádku dorazilo, potvrzení objednávky nepřišlo z jednoduchého důvodu: když se přihlásíte na web, tak v levo dole je :Objednávky, a tam je jasně barevně označeno zda je objednávka přijata, vyřízena, expedována, nebo zaplacena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si na gamepower taky obědnával psp, a vše v pořádku dorazilo, potvrzení objednávky nepřišlo z jednoduchého důvodu: když se přihlásíte na web, tak v levo dole je :Objednávky, a tam je jasně barevně označeno zda je objednávka přijata, vyřízena, expedována, nebo zaplacena

Já jsem objednávku dělala jako neregistrovaný uživatel. Ale na tom nezáleží. Skoro vše si objednávám přes net, ne jenom věci k psp a zatím jsem se nesetkala s nepotvrzením objednávky a už vůbec jsem se nesetkala s tím, že pokud jsem někde měla něco objednaného a volala jsem jim tam a potřebovala jakékoli informace ke své objednávce, aby mě do telefonu někdo okřikoval a osočoval, co si dovoluji se na to ptát, jestli neumím číst a podobné urážky. Jako zákazník nejsem zvědavá na neurotického prodejce. Takže příště si u nich neobjednám. Pokud takový přístup budou mít k většině klientů, pak asi jejich prosperita nebude vysoká a jako u maloprodejce může vést k zániku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se zaregistroval na prodejher.cz a prisel mi aktivacni e-mail a vite co tam maj napsany..? www.prodejher.cz - nejoblibenejsi herni e-shop :D :lol: ROFL

EDIT// tak sem jim tam zalozil prispevek, tak schvalne co se stane :D

http://www.prodejher.cz/forum/20-obecne-dotazy-k-PSP/76-prodejher-cz?ms=3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.czechcomputer.cz/ !!! neni to cistokrevnej e-shop ale tenhle obchod je vazne jednicka ve svym oboru. nakupoval sem u nich 100x a nikdy s nicim nebyl problem. nakupoval sem od pametovek pres zakladni desky, monitory, graficky karty, sluchatka, od vseho neco proste. a reklamace jsou vyrizozavny take bajecne, pracovnici jsou napomocni a poradej. davam 100%!!! nejlepsi shop s elektronikou vubec.PSP sekci najdete konkretne zde:

Hry a jine -> Herni konzole -> PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se zaregistroval na prodejher.cz a prisel mi aktivacni e-mail a vite co tam maj napsany..? www.prodejher.cz - nejoblibenejsi herni e-shop :D :lol: ROFL

EDIT// tak sem jim tam zalozil prispevek, tak schvalne co se stane :D

http://www.prodejher.cz/forum/20-obecne-dotazy-k-PSP/76-prodejher-cz?ms=3

Do roka si toho mozna nekdo vsimne:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle tebe je e-shop jako takový neregulerní firma, bez tradice ? Sorry, nedalo se mi tě nezeptat.

No v podstate jo. Kdyz vidim prodejher a tyhle ostatni neduveryhodny zapadly e-shopy o kterych se tu mluvi, tak pojmem "e-shop" mam na mysli neznamej internetovej buh-vi jakej obchod s podivnym vzhledem kterych sou na internetu mraky, nez nejakou znamou kamennou prodejnu s dlouholetou tradici ktera ma samozrejme taky svuj e-shop (prodej pres internet).

A neon4 tu doporucil ze CZC je dobrej a ze ho doporucuje, tak jsem chtel rict ze CZC je vseobecne znamej a neni to nic malyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Abych řekl tak jsem nakupoval u gamepower.cz jakto poslali tak mi zavolali a se slušnosti oznámily že již to odeslali a mělo by to přijít na druhý den tak čekám a přišlo to na druhý den.Vše bylo v úplném pořádku,vše co tam mělo být tak přišlo a vůbec si nestěžuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu