Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejhorší E-shop v čr?


xDante1986

Recommended Posts

Tak to je pekne. Ja si zrovna u nich chtel koupit Xbox360, ale po tom co tu ctu, tak ho radeji obejdu oklikou.

J nic si stamma nekupuj,aspoň já bych si tam nic nekupoval... je to hrozně špatné chování vůči zákazníkům, ale hlavně nejsou ochotní proste Fůůůůj. Jak chceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ne vždycky je honba za nej cenou to nejlepší řešení...v době kdy se SLIM dal na "netu" sehnat za 4200 Kč,jsem si radši ještě litřik uloupnul,zašel podpořit místního obchodníka a teď tu nemusim smutnit

proto pokud si chcete pořídit novou věcičku,ať je to cokoliv...dobře si rozmyslete všechny pro a proti...takový to klasický dvakrát měř...a před řezánim změř (jojo,znova)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nejhorší e-shop, který jsem z vlastní zkušenosti zažil je http:www.want.cz

objednal jsme si od tamtud compa a ten my došel s půlměsíčním zpožděním, když jsme si ho prohlížel, tak jsem zjistil, že disk nebyl vůbec zapojený, a disk byl poškozený

prostě hrůza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

na prodejher sem si koupil us repas verzi PSP fat tzn secko vymeneny jako new totalne za 3500 ano nasel bych ho levnejsi jako fatko ale toto melo secko new joy kryty apod tak sem cel investovat do neceho aspon trosku novejsiho a navic mam zaruku na 1 rok na PSP si absolutne vubec nestezuju ani jeden mrtvi pixel nic tak je to mozna o stesti jen sem se cel k tomu vyjadrit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju ALZA.CZ ..ceny sice nic moc ,ale je toho tam mraky ,.. mam odtamtud PSP ,NTB , TV ,.. vždy maximalní spokojenost..

PLAYCENTRUM ..kupoval sem odtamtud PSP pro kamarada ,.. a mělo být nové ,.. nic méňe bylo používané ,.. škráblý lehce display a zaprášené ,.. ale naštěstí funkční :) ..i tak ale nedoporučuju :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju ALZA.CZ ..ceny sice nic moc ,ale je toho tam mraky ,.. mam odtamtud PSP ,NTB , TV ,.. vždy maximalní spokojenost..

PLAYCENTRUM ..kupoval sem odtamtud PSP pro kamarada ,.. a mělo být nové ,.. nic méňe bylo používané ,.. škráblý lehce display a zaprášené ,.. ale naštěstí funkční :) ..i tak ale nedoporučuju :(

Nic proti, ale myslím že PLAYCENTRUM je dost spolehlivý a nevím nevím jestli by poslaly použité PSP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite Alza.cz - koupil jsem tam - HTC TyTN II, Netbook Asus EEE 1000H, táta kupoval sestře Wii a do firmy počítače, monitory etc. Takže opravdu doporučuji, co se týče PC hardwaru, tak bezkonkurenční ceny.

Dále JRC.cz - koupil jsem tam - svoje Wii, Nintendo DS ( ještě to starý, když to byla novinka :) ) a spoustu her na PC, kupoval jsem to v Letňanech v Praze v kamenym obchodě, ale s e-shopem to bude stejný. Někdy se mi ale zdá, že to mají trochu nad cenou ( konzole a konzolové hry ), jinak doporučuji.

---

Jinak jsem se chtěl zeptat co říkáte na - http://dvd-elektro-videa-autoradia.obchodni-dum-mija.cz/sony-playstation-3-80gb-black-a-hra-motorstorm-a-hra-uncharted-f7-s70-dp158176/ - zdá se to dost levný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to, dneska už sou ceny PS3 hodně dole, takže cena kolem 9500,- Kč už je celkem normální, najdi si ale naky recenze toho shopu, třeba na www.heureka.cz :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seženeš to i levněji nebo koukni na gamehouse.cz obědnal sem si tam ps3 80gb+hdmi kabel 1,8m+LBP+takovou mlatičku nwm presně nazev sou tam wresleři a je to 2008 za 102500 +- dneska dorazilo čekel jsem jenom 1den a když sem jim volal jak je dlouhí ten kabel tak pan okamžitě se zaběhl podivat vysvětlil my všechno oklolo prostě doporučuju a stim nejhoršim obchodem v čr ja sem kupoval s hodně obchodu ale nikdy bych nekupoval tam kde mají napsáno že z důvodů nejniší ceny nemají telefon to má mít snad uplně každí e-shop bo email je na ...

Tady maš když tak odkaz http://www.gamehouse.cz/playstation-3/playstation-3-starter-pack-4616.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite Alza.cz - koupil jsem tam - HTC TyTN II, Netbook Asus EEE 1000H, táta kupoval sestře Wii a do firmy počítače, monitory etc. Takže opravdu doporučuji, co se týče PC hardwaru, tak bezkonkurenční ceny.

S alzou mám špatné zkušenosti - hlavně špatná komunikace a neochota (jakmile měli na účtu peníze, nikam se nespěchalo).

Cenově nejsou moc výhodní, co se týče PC hardwaru, vychází líp alfacomp.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neříkám, že vyloženě nejhorší, ale dejte si pozor na dealextreme.com.

Pokud tam objednáváte, tak objednávejte po jednom. Já tam teď objednával 7 věcí za 130 dolarů a celá zásilka má 16 dnů zpoždění kvůli položce za 1 a půl dolaru (danou fólii prostě už neměli, i když na stránkách bylo napsáno, že je skladem).

Zároveň mi po 17 dnech řekli, že si mám zaplatit 14 dolarů za Express mail, i když jsem si vybral Air mail. Ale oni mi to sami změnili (to bylo v rámci akce free upgrade to ems), ale pak jim došlo, že free ems neplatí do ČR. Vzhledem k tomu, že už chci mít celou zásilku, co nejdříve doma, tak jsem zaplatil.

Zkrátka dealexterme.com je super na gadgets za pár korun, ale kupovat něco dražšího je o nervy (i když na druhou stranu si procvičíte angličtinu při řešení mailů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu