Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zaseknutý update


Cunt

Otázka

Zdravím, je to už nějaký ten pátek (rok, dva?) co jsem zkoušel na svůj flashnutý Xbox 360 hru SSX Snowboarding (ta byla tenkrát úplně nová a můj Xbox flashnutý již velmi dávno) a z páleného DVDčka se mi začal instalovat jakýsi update a od té doby je celý Xbox nefunkční. Vždy když ho zapnu, tak napíše, že instaluje update a to se mu po chvíli nepovede a napíše nutný restart a to je furt dokola, už jsem to tenkrát hledal podle nějakého chybového kódu co s tím je, ale nepřišel jsem na nic a protože Xbox nepoužívám, tak jsme ho nechal být a teď když jsem hledal staré krámy tak jsem si vzpomněl, že mám Xbox a co kdyby šel ještě rozchodit? Neví někdo co s tím je nebo nesetkali jste se s tím? Je mi jasné, že je to asi nějaký trik nových her na postaru flashnuté Xboxy a že se někam do interní paměti zapsalo cosi po bootu, ale nejde to nějak neoficiálně vymáznout? Nedokázal by to nějaký flasher odseknout? Je mi líto ten Xbox vyhodit a případnému "opraváři" pokud by mi někdo neporadil jak to opravit sám, bych dal i nějakou tu Korunu za to.

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jestli je Flashnutý a nemá RGH poté by možná šel update z flešky . Zkusit stáhnout na internetu update který se nacházel na SSX... Podle data by se dalo dohledat co tam byl za update ... a zkusit jestli si to nestáhne z Flešky ... Klasicky stáhnout update do PC , poté vložit na flešku a nakonec do USB portu xbox 360tky a nechat zda li si s tím Xko poradí ... Možná by šlo i s posledním Updatem ale počkej si ještě na nějaký další názory , tohle by mohlo fungovat pouze teoreticky ... A možná umí nový update daschboru přepisovat flasch mechaniky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu