Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tomb Raider


dany_

Recommended Posts

Zdravím,

Mám staženou verzi hry "Tomb Raider-XBOX360-P2P-NTSC" ....

Hlavně pokud nemáš konzoli z Ameriky (aby rozjela NTSC), tak je Ti ta verze stejně k ničemu....

Má někdo stejnej Glitch v místě kde dostanete Rope Ascender? Nepustí mě to dál, ta krabice zůstane viset a nic se nestane :(

Ta krabice nad vodou? Na ní vyskoč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 92
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Podle abgx je to NTSC aji PAL... a na moji otázku, jestli stačí počkat až bude tahle verze v databazi, nebo mužu rovnou stahovat novou.. odpověď nemáš ? :?

Máš stejnou verzi jako já. Ale já hraju na RGH, takže neřešim nic. Ale vzhledem k tomu, že mně to funguje, tak by mělo i Tobě ;)

Ne nad vodou, ale ta krabice na jeřábu co se má přitáhnout a shodit aby prorazila tu loď.. tady to má taky někdo..

Někdo tu psal, že to dohrál, tak se třeba ozve. Já se tam zatím nedostal, spletl jsem si to s jiným místem v ději ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš stejnou verzi jako já. Ale já hraju na RGH, takže neřešim nic. Ale vzhledem k tomu, že mně to funguje, tak by mělo i Tobě ;)

No jasny, akorát ty jsi to nemusel vypalovat.. snad to co nejdřív přidají do databáze.. novou verzi se mi moc stahovat nechce.. nemám zrovna nejlepší net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimálně do doby, než vyjde oficiálně to nebude. Hra má vyjít 5.3.2013.

A kdo vubec přidává hry do abgx databáze ? uploadeři hry (torrentu) nebo nějací správci serveru abgx.net ? Vubec nevim jestli je nějaká šance že do databáze přidají zrovna i tu moji verzi, když už tam sou 3 jiný verze hry Tomb Raider 2013..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší detail. Mluvíš o Abgx.net, což je pouze databáze releasů. A občas se tam objeví i nuked verze, tedy verze nějakým způsobem poškozená. Objeví se tam v době, kdy je daný release vydán.

Naproti tomu Abgx360.net je databáze (a program samozřejmě), která slouží pro kontrolu správnosti image určené k vypalování. Jenže ta správnost se pochopitelně dá zkontrolovat až po oficiálním vydání hry. V současné době na Abgx360 nový Tomb Raider není.

Jak přsně funguje přidávání do DB se zeptej jich, obě DB mají svoje IRC kanály. Určitě ti tam někdo odpoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší detail. Mluvíš o Abgx.net, což je pouze databáze releasů. A občas se tam objeví i nuked verze, tedy verze nějakým způsobem poškozená. Objeví se tam v době, kdy je daný release vydán.

Naproti tomu Abgx360.net je databáze (a program samozřejmě), která slouží pro kontrolu správnosti image určené k vypalování. Jenže ta správnost se pochopitelně dá zkontrolovat až po oficiálním vydání hry. V současné době na Abgx360 nový Tomb Raider není.

Jak přsně funguje přidávání do DB se zeptej jich, obě DB mají svoje IRC kanály. Určitě ti tam někdo odpoví.

Aha.. takže dokud hra není oficiálně vydaná, tak i když ji stáhnu dřív před vydáním.. abgx ji neprojede správně, nevytvoří správně dvd soubor a proto ji nejde vypalit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha.. takže dokud hra není oficiálně vydaná, tak i když ji stáhnu dřív před vydáním.. abgx ji neprojede správně, nevytvoří správně dvd soubor a proto ji nejde vypalit ?

Nevím to jistě, to kompletní skenování v abgx je jen když to chceš hrát na LIVE. Jinak hra půjde vypálit a fungovat i před datem vydání, dvd soubor je jednoduchý textový soubor vytvořený pro správné vypálení který si můžeš vytvořit sám a nebo v abgx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den prosím o radu jak vypálit tomb raidera..ve složce prostě iso není, to se už nějak změnil postup vypalování her? už sem dlouho nepálil... rar mám rozbalený a iso není, pouze 2 složky jako když mám dvd s filmem+update. Co dělám špatně? díky za radu.

post-12910-14687163842836_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den prosím o radu jak vypálit tomb raidera..ve složce prostě iso není, to se už nějak změnil postup vypalování her? už sem dlouho nepálil... rar mám rozbalený a iso není, pouze 2 složky jako když mám dvd s filmem+update. Co dělám špatně? díky za radu.

[ATTACH=CONFIG]20228[/ATTACH]

A co jsi stahoval kdyz to neni iso? Ja sem to stahl a normalne sem mel iso hry a vypaluje se to pres img burn..

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek , podle jakého klíče se v Tomb rideroj odemykají nové zbraně , vím že se nalézá nějaké nové díly v těch bendnách. Ale nevím podle jakého klíče se tam ty díli objevují zda li je to náhodně generované ... Hledám dva kusy luku ale nemohu je najít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den prosím o radu jak vypálit tomb raidera..ve složce prostě iso není, to se už nějak změnil postup vypalování her? už sem dlouho nepálil... rar mám rozbalený a iso není, pouze 2 složky jako když mám dvd s filmem+update. Co dělám špatně? díky za radu.

[ATTACH=CONFIG]20228[/ATTACH]

Když chceš vypálit hru na xbox, tak se ISO nerozbaluje ! ISO tam máš, je to soubor o velikosti 7 654 976 kB.

1. Projet v abgx 1.0.6

2. Pomocí DVD souboru vypálit v ImgBurn

3. Hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus všem mam rozeranou hru na rgh konzoli, hrají z USB sice že mám odehráno jen asi 11-12 procent. Ještě žádný Gecko . Je ta hra tak lakoma na ne, nebo tam nejsou? :) muže mít vliv to ze z flesky to hraje.. Nejsem zadnej lovec odměn ale je to bida v tě hře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu