Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nový Tomb Raider - nejede na RGH


Recommended Posts

Ahoj dnes jsem převáděl v x360 tools ISO hry Tomb Raider(co nově vyšel), program mi to převedl na ty soubory a když v manažeru spustím ten .xex soubor, najede černá obrazovka a pak error s červeným křížkem, at hru stáhnu znovu :-) Nevím co s tím, mám dash launch 3.06 a dashboard 2.0.13604, na kterem sem v poho dojel Crysis 3..

co delam spatne, mam udelat update na 3.07 ? tady už někdo psal že to provedl a zčernala mu obrazovka.. nechci nic po.rat tak se raději optám... hledal jsem to tu ale nikdo podobný problém zatím nemá..

díky moc za rady!! Lukáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi nejde spustit ani dash.xex, píše to tu samou hlášku...default xex jsem nenašel na tom 16.203.. zkusím o něco starší dash, ale je to teda divný

edit: kurna asi sem vocas a musi to byt na flesce samotny ze?:-) a najede to pak automaticky..mam xbox chvili tak priste uz to budu urcite vedet :-)

tak nejde ani to, uz nevim ..

Upraveno uživatelem xLucas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli si pustil ofiko aktualizaci coz se z ty patlaniny poznat neda a nemel blokly v dashlaunch na noupdater na true tak mas po rgh

jde to uplne normalne prevedeno do god a kdyz vadi starsi dashboard a nechces aktualizovat staci smazat po vyextrahovani img browserem system update ze hry

proc poustis xex z dashboardu trochu se zamyslet precist si neco a ne se bezhlave vrhat na neco cemu nerozumim .xex je to samy jak .exe ve widlich proste spousteci soubor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já tam mám dashboard 2.0.13604, ten si tam asi neměl takto starý :-) snad se mi už konečně povedlo tam dát nový dash podle návodu, ještě musím doladit FSD a pak už to snad pojede.. údajně když tam není to systemupdate u hry, tak to běží... Tomb Raider je asi novinka a chce to už prostě ten dash aktualizovat, jinak nevím čím to mohlo být, ostatní hry mi normálně šly..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj dnes jsem převáděl v x360 tools ISO hry Tomb Raider(co nově vyšel), program mi to převedl na ty soubory a když v manažeru spustím ten .xex soubor, najede černá obrazovka a pak error s červeným křížkem, at hru stáhnu znovu :-) Nevím co s tím, mám dash launch 3.06 a dashboard 2.0.13604, na kterem sem v poho dojel Crysis 3..

co delam spatne, mam udelat update na 3.07 ? tady už někdo psal že to provedl a zčernala mu obrazovka.. nechci nic po.rat tak se raději optám... hledal jsem to tu ale nikdo podobný problém zatím nemá..

díky moc za rady!! Lukáš

cloveče kde žiješ.tomb raider vyžaduje dashboard 15574,pri nižšom ti hru nespustí.Od decembra 2012 až do dnes všetky hry vyžadujú 15574,najnovší je 16203 no ja mám aktualizováno na 16202.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj dnes jsem převáděl v x360 tools ISO hry Tomb Raider(co nově vyšel), program mi to převedl na ty soubory a když v manažeru spustím ten .xex soubor, najede černá obrazovka a pak error s červeným křížkem, at hru stáhnu znovu :-) Nevím co s tím, mám dash launch 3.06 a dashboard 2.0.13604, na kterem sem v poho dojel Crysis 3..

co delam spatne, mam udelat update na 3.07 ? tady už někdo psal že to provedl a zčernala mu obrazovka.. nechci nic po.rat tak se raději optám... hledal jsem to tu ale nikdo podobný problém zatím nemá..

díky moc za rady!! Lukáš

už som ti odpísal prečo ti nejde

.Ako som už spomínal ja mám DB16202,fsd 2.2 a dashlaunch 3.05 a už mám prejdenú polovicu hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu