Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DOTAZ k RGH - přeinstalace


houba2007

Otázka

Mám takový dotaz :

1. když budu mít doma starší konzoli s RGH(JTAG) i flash a ta nejde z důvodu RROD a teď bych měl doma novou konzoli s flashem - šlo by na tu nynější novější přehodit to RGH(JTAG) ???????

2. jde dát DLC do xboxu s flashem pomocí USB flash karty ?????????

děkuji za jakoukoliv odpověď

Upraveno uživatelem houba2007
uprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj - pokud vim, tak konzole s flashem jde normalne predelat na RGH. Krome toho to jde udelat s "jakoukoliv" novou konzoli bez toho, ze bys musel mit starou (uplne nechapu, proc pises o te s RROD). Co se DLC tyce, tak ty se u RGHcka nahravaji na interni disk (resp. disk, kde mas ulozenou hru a profil) obvykle do adresare HDD:\Content\00000000\ID hry\ - toliko moje odpoved - pokud se pletu, muze me nekdo opravit...

EDIT: Ted mi docvaklo, ze ti nejspis jde o to, jestli by sel prehodil TX (CoolRunner) z te stare konzoly do nove - s tim ti bohuzel neporadim, ale teoreticky by to jit mohlo - jde pokud vim jenom o napajeni a preprogramovani te komponenty a pokud mas RROD, tak by mel byt usmazeny GPU chipset, ale TX by melo byt v poradku.

Upraveno uživatelem tkimitkiy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu