Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Brick ps3


Lukerson

Otázka

Zdravíčko, dnes sem se pokošel o CFW na PS3

Jenže mi jako naschvál vypadl proud a ps3 se vyplno...

Při opětovém zapnutí mi nenaskočí obraz (TV modrá obrazovka jako by nebylo nci připojené)

PS3 běží, zkoušel jsem restart, vypnout/zapnout ale nic...

Mám dojem že jde o brick nebo zničenou paměť

Prosím vás o pomoc...

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdravím,na rozdíl od Tebe jsem si proud vypl sám...při opětovném zapnutí se po chvilce objevil text,jakože došlo k závážnému stavu-poruše- a systém se pokusí sám to dát do pořádku,že to nemám vypínat...koukal jsem na to jak péro z gauče...asi po pěti-deseti minutách načítání,ruzných textu,když už jsem začal uvažovat o současných cenách Ps3,se to spravilo/taky tam byly hlášky o několika hodinách.../...mám Ps3 slim 120....zkus to teda nechat pár minut zapnuté,snad to mašinka rozdýchá sama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkousel si dostat ps3 do recovery a flashnout odtamtad ?

1. Turn off Playstation®3.

2. Hold The power button down; The system will turn on and turn off once again.

3. Once the System has been shutdown, re-press you finger until you hear 2 consecutive beeps

4. When you hear the 2 beeps take finger off power button.

5. You will be promted to plug in your controller via usb and then hit the PS button

6. The Recovery menu will pop up.

je to bud a nebo ale mohlo by se to chytnout .. masli zalohu (dump) napriklad prez multimana nemel by bejt problem to tam hw flasherem dat zpet dokupy... pripadne pri trose stesti i bez ale to uz je pro ty kdo pripadne maj hw doma a muzou ti s tim pomoct ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Omlouvám e že píšu až teď ...

Ani jedno nezafungovalo, recorvery menu nenajede ale když spustim "recorvery" menu bez hdd a poté hdd vložím naskočí tabulka že je chyba nebo něco na hdd takže si myslím že by mohlo stačit naformatovaní HDD co vy nato ? bude to fungovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli se dostanes do recovery bez hdd tak ho v usb ramecku ci pripojenej treba v notebooku naformatuj.. vloz zpet.. a dulezity... co mas za ps3.. fat ? slim ? vloz na usb u fatka ofw 3.55.. a zkus flashnout melo by to nainstalovat znova system .. a paklize tam nebylo nic novejsiho tak by to melo vyjit.. u slimu to bude slozitejsi ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Slim....

Nedostanu ani bez HDD jen se zapne a vyskočí error o chybě...

Myslíte že dkyž přeforamtuji HDD vložím ho a zapnu recorvery tak naskočí a nainstaluje se systém ps3?

//EDIT .. Fáze 1 (formatovani hdd) naformatoval sem hdd a povedlo se mi dostat do recorvery menu, teď zkusím nahrat ofw 4.31 a doufám že se to rozjede

//EDIT Fáze 2... při výběru obnovení, instalace a pod z recorvery menu zahlásí poté hlášku s id 8002F281

Upraveno uživatelem Lukerson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Formátoval sem na FAT32 přes jeden program (windows neumožňuje formátování nad 32 GB)

Takže to mám naformátovat na NTFS? Četl sem že to má být n FAT32 tak sem to z NTFS naformátoval na FAT32.... takže dnes zkusím formát na NTFS snad to vyjde..

PS: Tohle forum je úžasné a čím dál více se mi líbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu