Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Tak za mě musím říct, že jsem zatím spokojenej, odjetej první šampionát , snažím se vždycky zajet závod na všechny hvězdy, zatím se to daří. Líbí se mi jízdní model, dobré vyvážení mezi simulací a arkádou. Jedniné co jsme myslel že bude opravdu pecka je grafika, ale ta jedinná mě trochu zklamala, Auto je ok, ale trať a prostředí kolem mě příjde trochu odfláklé, divné jsou stromy (listy na stromech) a i struktura skály a povrchu u cesty...nevím je to možná jen můj blbej dojem. Jinak nasvícení a hra světla a stínů je realistická, zvlášť při západu slunce a podobně. Za mě bych dal 7/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za mě musím říct, že jsem zatím spokojenej, odjetej první šampionát , snažím se vždycky zajet závod na všechny hvězdy, zatím se to daří. Líbí se mi jízdní model, dobré vyvážení mezi simulací a arkádou. Jedniné co jsme myslel že bude opravdu pecka je grafika, ale ta jedinná mě trochu zklamala, Auto je ok, ale trať a prostředí kolem mě příjde trochu odfláklé, divné jsou stromy (listy na stromech) a i struktura skály a povrchu u cesty...nevím je to možná jen můj blbej dojem. Jinak nasvícení a hra světla a stínů je realistická, zvlášť při západu slunce a podobně. Za mě bych dal 7/10

Jde ti club ? Jakou máš verzi hry ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám krabicovou limitovanou edici z JRC, včera večer mi klub nešel, pořád to psalo tu♥♥♥♥♥ní červenou hlášku o chybě. S tou grafikou jsem možná moc náročnej, nevím...kůry na stromech jsem si nevšímal, ale ty stromy mi fakt nesedí když to srovnám třeba s TLOU nebo dokonce s Crysis 3 , kterou jsem hrál ještě na starým xku 360. A i podél trati jen jako by barva písku nebo prachu, ale žádné jako by 3D výčnělky větší kamínky a tak. Ale spíš jsem spokojenej. Čekal jsem tento rok že si zahraju F1 na nové konzoli a oni se na to vykašlali tak jsem musel sáhnout po tomto, uvidíme jaký bude Porject cars. Každopádně koupě nelituju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není o Full HD, tohle je o texturách, detailech, tvarech a barevném nádechu...prostě mě příjde že to trochu odflákli. Je asi pravda že je teď takový tlak na vydávání her, který nepamatuju a z toho důvodu je spousty věcí nedodělaných a neodladěných. Když to srovnám co dokázali vyždímat na staré generaci konzolí a to je jednalo o vyladění softtu. Uvidíme co dokážou u obou dvou nových konzolí, je na to ještě brzo. Sice teď trochu odbočním, ale kdyby se nějáký studio nudilo tak by mohli předělat starou Mafii na next-gen to by se mi líbilo:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není o Full HD, tohle je o texturách, detailech, tvarech a barevném nádechu...prostě mě příjde že to trochu odflákli. Je asi pravda že je teď takový tlak na vydávání her, který nepamatuju a z toho důvodu je spousty věcí nedodělaných a neodladěných. Když to srovnám co dokázali vyždímat na staré generaci konzolí a to je jednalo o vyladění softtu. Uvidíme co dokážou u obou dvou nových konzolí, je na to ještě brzo. Sice teď trochu odbočním, ale kdyby se nějáký studio nudilo tak by mohli předělat starou Mafii na next-gen to by se mi líbilo:cheesygrin:

S Mafii s tebou naprosto souhlasim :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není o Full HD, tohle je o texturách, detailech, tvarech a barevném nádechu...prostě mě příjde že to trochu odflákli. Je asi pravda že je teď takový tlak na vydávání her, který nepamatuju a z toho důvodu je spousty věcí nedodělaných a neodladěných. Když to srovnám co dokázali vyždímat na staré generaci konzolí a to je jednalo o vyladění softtu. Uvidíme co dokážou u obou dvou nových konzolí, je na to ještě brzo. Sice teď trochu odbočním, ale kdyby se nějáký studio nudilo tak by mohli předělat starou Mafii na next-gen to by se mi líbilo:cheesygrin:

Tym som chcel povedat to,ze ak by tam dali az take detaily ako prepracovanu koru stromov,tak by zase museli niekde ubrat a tu sa da uz len na rozliseni uberat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak abych vam to osvitil do "online modu" se muze pripojit kdokoliv (pokud ma stesti a je tam misto. servery nejdou protoze jsou plny pokud nekdo tu hru vypne hra tam nekoho pripoji random)

Osobne mam verzi za litr a uz vcera jsem tam byl nekolikrat online ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu