Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ahojte,

Měl bych dotaz. Když teď ve hře spustím singl, tak se mi tam nově objevilo množství nových věcí. Je tam ta základní tour. Pod ní mám obrázek jako by další, ale je u ní košík. Když jí odkliknu, tak mě to přesune do storu. Nic mi to tam, ale nenačte ke stažení. Vedle nich přibyly další 2 ikony, které tedy absolutně nereagují. Jedna je asi ten Foto mod, jak jsem pochopil s konverzace výše.

Dále bych se chtěl optat jak je další možnost dokoupit na storu cca za 1k žlutý update co tím hráč získá? To mi přidá nové tour? či jak?

Poslední dotaz. Nemáte někdo místo v českém klubu? .))

Díky za odpovědi Dzuray

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty nove kolonky v singlu zatim nefunguji nevim proc ani kdy to spusti. A na storu to zlute za 1k je upgrade hry, proste kdyz si ji koupis v digi podobe tak te ta hra vyjde na litr nebo jak to tam je ta cena. Takhle jsem ji kupoval ja.

Ty dvě kolonky jsou DLCčka a fungujou už od včerejška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk jeden den nezapne hru a už to tam hodí :D

Ohledně toho upgradu v storu ještě něco. Ke konzoli jsem dostal červenou verzi hry, ve storu mám stále upgrade na Full game. Aspoň to tak píšou... A v singlu pod hlavním tour mám stále zamčenou jednu tour. Pokud mi ten upgrade otevře pouze tohle, tak to nemá asi moc význam kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu