Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

tak jsem season passu taky neodolal, ale jsem zvědavý jak to bude do budoucna. Podle té tabulky, kterou ukázali na začátku by mělo být 8x2 balíčků do singlu (16 x11 tour =176 tour). Při koupi season passu , ale bylo psáno že obsahuje 6 balíčků. Takže ať počítám jak počítám nějak mi to nesedí. Snad bude vše podle plánů :)

Upraveno uživatelem tejklin
obrazek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už někdo máte platinu ? jak udělám ten pohár kde musím vyhrát 5 výzev ? nevim jestli musim vyhrat které pošlu nebo ktere mi někdo jiný pošle.díky za odpovědi
Platinu mám, bylo to jednoduchý...jinak musíš vyhrát pět výzev které pošleš, ale musí je někdo záhy po tobe s horším časem aby se to počítalo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau lidi koupil jsem driveclub special edition a nevim kde mam napsat ten kod aby me to dalo ten bonus .

Prosím poradte

já jsem si ty nové auto aktivovat takto

1) z hlavního menu PS4 (nepouštět drive club) si vlezeš do playstation store

2) sjedeš úplně dolu a tam dáš redeem codes

3) vložíš ten kód. myslím, že se to tam vkládalo bez mezer

4) hotovo a auto jsou zpřístupněna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driveclub mas realnejsie,bez vcasnej brzdy sa daleko nedostanes,kym The Crew je skor volnejsie,zavod vyhras aj o pol minuty,kym Driveclub je to natesno a The Crew mas otvoreny stat,mozes jazdit hodinu vkuse,kym prejdes z vychodneho pobrezia na zapadne,Driveclub mas len uzavrete zavody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu