Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Driveclub


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Multiplayer bude docela krizovej...Koukal jsem ted na par videi na YT a vsichni delaji to ze kdyz je predjizdi auto tak mu vrazi cumakem z boku do blatniku a je hotovo..To auto se tak rychle a jednoduse roztoci ze to budou delat uplne vsichni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marr - dekuji ;) ...ja myslim ze poridim full...akorat tenhle mesic kupuju jeste Aliena a je toho proste nejak hodne...dneska jsem hodne koukal na twitch a ta hra me fascinuje grafikou,o tom zadna,ale taky level designem...Moc pekna prace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, takze zatim 100% ja, Shark88, Wenda a ryder, casem se snad pridaji onefootman a Manoust. Napiste mi do PM vase PSN nicky, hodim to pak vsecko do jednoho prispevku, at se vsichni pridame do friendlistu a muzeme zacit zavodit. :)

A ocekavam rovnou i ty navrhy na nazev klubu, me nic kloudnyho nenapada. :D

// spleskin, promin, ale zatim jsme plny. Kdyby se kdokoliv z vyse uvedenych rozhodl, ze v klubu uz dal nebude, tak Te hned bereme. :) Ale myslim, ze Driveclub kupuje hodne lidi, tak o CZ/SK kluby nebude nouze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz mezi nami neni zadny Slovak, tak co treba neco, co ma nejakou spojitostu s CR? Ja nevim, co me tak napada - BohemiaClub2014, CzechRulez, RC Bohemia, RC Czech... vymysleni novych nazvu nikdy nebyla moje silna stranka, zkuste se taky zapojit. :D

(ale dal bych pred to "RC", at je videt, ze jsme fakt kvalitni oddil :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz mezi nami neni zadny Slovak, tak co treba neco, co ma nejakou spojitostu s CR? Ja nevim, co me tak napada - BohemiaClub2014, CzechRulez, RC Bohemia, RC Czech... vymysleni novych nazvu nikdy nebyla moje silna stranka, zkuste se taky zapojit. :D

(ale dal bych pred to "RC", at je videt, ze jsme fakt kvalitni oddil :D )

Taky ji budu mrskat, ale uvidim jak na tom budu casove....

Jinak tenhle nazev se me libi CzechRulez :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu