Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Jestli to nemůžes udělat tak řekni sourozenci,matce,tatikovy nbo kamosovy a nech ho ovládat jeden Analog a ty val druhej ,já sem to tak ze sestrou udělal na poprvé a to je sestře 12 let :D Myslím,že tu není moc lidí jestli vůbec někdo je kdo to udělá solo na share play :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
To MaraTFSIna 100% v EU PS. store CZ tit. hra obsahuje, a deluxe edition obsahuje i season pass:)

Super diky moc!!! Deluxe edition ma i season pass???=-O Ja myslel ze jen nejakej bonus v podobe misi navic...

EDIT:

Included: - 4 PlayStation® exclusive single player missions with 60 minutes of additional gameplay.

- 3 additional single player missions

- Unlock a biometric weapon, as well as new skills and bonuses.

- Access new single player perks and skins to strengthen your control on the city and become the most powerful hacker in Chicago.

Nejsem si tim season passem jist. Mohl by mi to prosim nekdo potvrdit?

Upraveno uživatelem MaraTFSI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Zdravím taky mám probelm s Trofejí TRACED,určitě se nějak dohodnem jsem ochoten vám i poslat peníze na účet už jen tato skrytá trofej mě chybí k získání mé první Platinovky,je tu někdo kdo má z Watch Dogs Platinovku jak si udělal tu trofej TRACED??? :( Prosím pomocccc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím taky mám probelm s Trofejí TRACED,určitě se nějak dohodnem jsem ochoten vám i poslat peníze na účet už jen tato skrytá trofej mě chybí k získání mé první Platinovky,je tu někdo kdo má z Watch Dogs Platinovku jak si udělal tu trofej TRACED??? :( Prosím pomocccc....

Ahoj. Klidne pomuzu oplatkou za tu samou trofej... pridej si me a muzeme ji spolu udelat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu