Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Watch_dogs


nu.frix

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Trophy: TRACED

Stačí,když hru spustíš sedneš do auta a někde na parkovišti se schováš v tom autě a pak třeba jako já hraj na notasu nebo se přepni na TV.Sem tam na to mrkni,protože nědo kdo tě bude sledovat nebo hackovat tě může zabít až dodělá svou práci,v tom případě zase do auta a schovat.Taky musíš dát OPTIONS a možnosti a online a vše mít zaplí,aby tě mohl někdo sledovat,musíš mít tedy online hraní zaplacený PS PLUS.Ve videu na youtube říkají že nejlepší je vše vypnout a pak zase zapnout,ale to příjdeš o své body proslulosti a stejně si myslím že je to zbytečné.Já to ráno zapl a asi tak za 7 hodin skrývání v autě mě konečně někdo po páty SLEDOVAL,budou tě totiž i Hackovat,jak jsem se již zmiňoval.Pokud zmáčkneš tlačítko OPTIONS a pozadí se bude pohybovat tak je někdo v tvé hře,ale je to jen tu chvíly co tě sleduje.Sledování a Hacokvání můžeš sledovat když dáš tlačítko HOME a nahoře FRIENDS a PLAYERS MET a tam to máš krásně vypsaný kdo tě kdy sledoval a hackoval já tam měl první sledování až tak za 2 hodiny.Celkem jich musíš mít 5 a musíš to udělat hlavně na jedno spuštění nelze hru vypnout a později dál pokračovat.Pro trofej vlastně nic udělat nemusíš je to nejsnadnější trofej na ukor serveru Ubisoftu =D

Tady v 0:50 ukazuje kde vypneš a zapneš online,ale máto samozřejmě anglicky jinak video k ničemu:

Tady v 2:35 ukazuje kde se podíváš na to sledování a hackování,on má jen starší FW:

Upraveno uživatelem Mrkej_Na_Drat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

hra je znovu v akcii, WATCH_DOGS™ COMPLETE EDITION momentálne za 599KČ (včetne 10% pre PS+)

vidím, že sa tu už niekto pýtal na CZ titulky k hre, pokiaľ je stiahnutá z PS store.. aj keď to teda nie je uvedené v popise, mali by tam byť, ak som sa dočítal správne.. mňa by ale zaujímalo, či aj tie dodatočné misie, ktoré sú súčasťou Season Passu, obsahujú CZ titulky.. a taktiež, multiplayer je iba v angličtine? chcem to pre syna, tak chcem mať jasno v tom, čo bude, resp. nebude môcť hrať.. vopred díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu