Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypínání PC


mabonis

Otázka

Dobrý den, chtěl bych se zeptat čím by mohlo být ovlivněno vypínání mého PC. Nikdy do teď to nedělal, počítač se vypne v době kdy zapnu nějakou hru např.: Guild Wars 2, Dungeon Siege 3 - počítač se vypne během chvilky. Ale když zapnu třeba Mass Effect 3 nebo nový Devil may Cry - počítač v pohodě běží dál.

Měřil jsem teplotu při zátěži a vše bylo max 50-60 stupňů.

Nevíte prosím Vás čím by to mohlo být ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dělá to u více her, ale je divné, že některé jedou v pořádku na high detaily. Jako například právě zmíněný ME3 či DMC. Ale některé hry prostě vypnou PC. Koukal jsem do eventlogu a tam je jen neočekávané vypnutí.

Otevřel jsem case, vyčistil - nepomohlo.

Nevím co s tím O.o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hool23 --> přečti si první post.

Měřil jsem teplotu při zátěži a vše bylo max 50-60 stupňů.

Já když hraju, tak mám běžně 70, vpohodě.Co máš přesně za HW?Nemáš někde fakturu?Nebo si to zjistíš sám?Jak se ten počítač vypne?"modrá smrt" nebo jenom restart?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám starší grafiku, HDD, a zdroj - myslím si, že je to jedno z toho

asi půl rok starý procesor, základní deska, RAM

Ten počítač se nerestartuje a ani není modrá smrt prostě se vypne jako by tam nebyla elektrika. A nějakou chvílí ani nejde zapnout. Navíc mi to teď začalo dělat u více her. Ještě jsem zjistil, že když dám některé hry do window mode tak pak fungují i na max rozlišení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu