Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hraní nezkotrolovaných her přes abgx


vasheg

Recommended Posts

Zdravim vsechny.

Pred instalaci LT+3.0 jsem hral offline nejake hry, ktery nebyly opatchovane pres abgx. Ted mam mam nejnovejsi flash a jsem na Live.

Je mozne, ze pokud jsem pred tim hral nejakou hru, ktera neprosla testem abgx, si konzole nejak "pamatovala" a automaticky dostavam flag nebo s tou hrou musim vylozene na Live hrat (multiplayer), abych ten flag/ban dostal?

Doufam, ze to pisu dost srozumitelne :D

Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ban vlny byly hlavně dřív, teď nebudou, vždyť za rohem už je novej xbox, tak už to teď hrotit nebudou. To zase až pak u novýho boxu, až se prolomí... :D :D

Xval je podle mě blbost, nebo aspoň nechápu jak by se podle jednoho čísílka v menu mohlo určit, jestli máš flag :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xval je podle mě blbost, nebo aspoň nechápu jak by se podle jednoho čísílka v menu mohlo určit, jestli máš flag :D

Xval samozřejmě není blbost, offline flagy odhalí docela spolehlivě. "jedno čísílko" na flag určitě stačí, jedná se vlastně o stav ano/ne. A na to vážně nepotřebuješ program o velikosti pár GB.

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=696941 více infa bude zde.

Ale ano, dnes už banovací vlny zase tak ožehavé téma nebudou. Pokud se nehraje nějak výrazně před datem vydání (a hlavně hodně známé hry typu Halo, Gears of War, apod.) mělo by to být v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu