Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Battlefield 3 premium edition :(


GoLeMjuraboY

Otázka

Ahoj koupil jsem si battlefield 3 premium edition a stastne se zaregistroval a zacal hrat..bohuzel po 2 dnech jsem nechtene kopnul do xboxu a multiplayer dvd bylo proste skrabnuty kolem do kola... tak jsem se vydal 50 km daleko do Karlovych Varu aby mi to vybrousili.. bohuzel zustal tam asi polovicni kruh takze jsem doufal ze to pujde jenze ted se nedostanu ani do hry (predtim jsem se alespon dostal do hry a pripojil nez to spadlo).. takze ted k otazce. kdyz mam battlefield premium edition ucet a hodim tam jen battlefield 3 multiplayer dvd pujde to? nebo potrebuju rovnou battlefield 3 premium edition multiplayer dvd abych mohl hrat.. doufam, ze to zavisi vse na tom kodu.. nechce se mi kupovat vsechno znova ..nejradsi bych si koupil nejakej bazarovej battlefield 3 bez kodu a pustil bych to pres muj premium ucet... dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu