Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Má smysl kupovat router??? (Půjde mi vůbec rozjet???)


JanisXP

Otázka

Čau potřeboval bych poradit jestli má vůbec cenu kupovat router. Mám připojení internetu spolu s elektřinou (v zásuvkách) a potřeboval bych nějak připojit tento router AP ... Rád bych věděl jestli by to nějak šlo. Třeba že by ze zásuvky vedl kabel do routeru a z routeru nějakej kabel do PC... BTW: V tady tech věcech se vůbec nevyznám takže doufám že sem neplácl nějakou blbost... Kdyžtak napište jestli to de a jak to de udělat... THX

EDIT: Vím že je tady dost topicků o routrech ,ale nechce se mi hledat a myslím že bych stejně nenašel tento problém...

EDIT: Přidal sem obrázek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nojo lenost vladne svetu =)) Pokud tam mas klasickej sitovej kabel jakoze asi musis protoze jinak nevim jak bys to do toho kompu pichnul tak ti to musi jit. Normalne kabel vytahnes z PC a strcis ho do routeru, a z routeru ti povede dalsi sitovej kabel ktterej pichnes normalne do PC, taky to tak delam nic slozityho, kdybys chtel mel bych tu na prodej modryho ovis linka. neni to router ale jenom wifina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nojo lenost vladne svetu =)) Pokud tam mas klasickej sitovej kabel jakoze asi musis protoze jinak nevim jak bys to do toho kompu pichnul tak ti to musi jit. Normalne kabel vytahnes z PC a strcis ho do routeru, a z routeru ti povede dalsi sitovej kabel ktterej pichnes normalne do PC, taky to tak delam nic slozityho, kdybys chtel mel bych tu na prodej modryho ovis linka. neni to router ale jenom wifina.
njn jenže ono to z té krebičky de přes USB... Kdyštak mi napiš ICQ a domluvíme se...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale stejne to aspon do ty krabicky musi vist sitovim kabelem
To musím no... Jo ještě mám jeden dotaz já bych ten router měl hlavně kvuli Wii (samozřejmě aji kvuli PSP) , nešlo by prostě jen ze zásuvky víst ten sítovej kabel át tam ten LAN adaptér a strčit to do Wii??? Napiš to ICQ pls jestli máš...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To musím no... Jo ještě mám jeden dotaz já bych ten router měl hlavně kvuli Wii (samozřejmě aji kvuli PSP) , nešlo by prostě jen ze zásuvky víst ten sítovej kabel át tam ten LAN adaptér a strčit to do Wii??? Napiš to ICQ pls jestli máš...

Jo ja nevim jak je to presne u wii ale jako myslis napojit ten sitovej kabel do wiicka jo? jestli ma zdirku tak urcite ale pochybuju moje icq 299320226

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslels sem si jaky to nebude parit po netu ale je to blbý....
Myslíš na Wii??? No stejně zatím mám Wifi klíč a tak bych nemusel zapínat PC abych mohl na net... A na WII ted přijdou hry který jdou po netu a na PSP je taky pár dobrejch her po netu (MoH , Killzone ... )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslíš na Wii??? No stejně zatím mám Wifi klíč a tak bych nemusel zapínat PC abych mohl na net... A na WII ted přijdou hry který jdou po netu a na PSP je taky pár dobrejch her po netu (MoH , Killzone ... )

HoM a Killzone to sou ty tipy her co mě opravdu nebaví :D ale jo Hom je fajn po netu jenže mě tam šileně dávali....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu