Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já to pochopil tak, že když nahraješ video a dáš k tomu sprostý komentář, tak ti dají BAN na službu Upload Studio a automaticky na SKYPE. Pokud budete v rámci Xbox Live v párty a budete mluvit sprostě mezi sebou, nikdo Vám BAN nedá. Jde asi jen o to aby jste nenahráli video kde 100x řeknete sprostý slovo a pak to budete rozšiřovat po netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to pochopil tak, že když nahraješ video a dáš k tomu sprostý komentář, tak ti dají BAN na službu Upload Studio a automaticky na SKYPE. Pokud budete v rámci Xbox Live v párty a budete mluvit sprostě mezi sebou, nikdo Vám BAN nedá. Jde asi jen o to aby jste nenahráli video kde 100x řeknete sprostý slovo a pak to budete rozšiřovat po netu.

Jo přesně .... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedu do Vídně 6.12 se školou tak si kdyžtak řekněte :D Ale spoléhám na to, že se mi nikdo neozve :D Taťka tam jezdí na služebky takže kdybych se s ním domluvil, tak byste mohli mít X1 už v Pátek ale to fakt nevím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajné :D Tak se mi kdyžtak ozvěte. Pokud jste z okolí Zlína ještě líp, protože nejlepší je dát hotovost, táta zajede a na příští den máte X1 :) (Cesta tam i zpět - 3,5 hodiny pro nás Zlíňáky a vyzvednutí X1 +- 30 minut a ještě jezdit po zákaznících kvůli služebce :) Benzín se asi počítat nebude :) (Jde to na firmu...asi :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu