Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

tak si pro to osobne zajedte do nemecka/rakouska vsude se tam na polickach vali ...

No jenže já chci Limited Edici Day One a ta se už neválí nikde :-) Chtěl jsem koupit dnes odpoledne přes gamesonly.at a nepostilo mě to dál v objednávce protože jsem měl uvedenou adresu v ČR. Tak mě to pěkně na.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No jenže já chci Limited Edici Day One a ta se už neválí nikde :-) Chtěl jsem koupit dnes odpoledne přes gamesonly.at a nepostilo mě to dál v objednávce protože jsem měl uvedenou adresu v ČR. Tak mě to pěkně na.....

O tom jsem ti psal v SZ :) nápodobně

A jinak koukám na ebay a je tam toho hafo a lidi tam dokonce přidávaj Xbox one day :) a koukal jsem že doba je od 7.12-13.12 doručení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rico4: a na který ebay jsi se díval? protože na americkém mě celkem točí, že se tam dá sehnat xko za 13400,- a když připočítáš poštu + ten jejich slavný "import charges" a jseš na 17000,-, trochu maras...

Na ten co si teď napsal..a jo máš pravdu jako 4500kč na víc je hodně velká pálka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Amazonu je cena včetně daně, jen je dostupnost u non-bundle verze od 20. prosince, u bundlu s COD od 3. prosince. Sám jsem uvažoval, že nějaký vezmu na otočku, ale kdybych konzoli dal třeba za 15k, tak se mi to za nějakých cca 800 moc nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu