Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One přichází


Ravendhi

Recommended Posts

Domácí pobočka Microsoftu dnes oznámila, že samostatně dokoupitelný senzor Kinect ke konzoli Xbox One bude v České republice v prodeji od 7. října za odhadovanou maloobchodní cenu 3 999 Kč.

To je méně, než kolik dělá cena pro západní Evropu (150 eur - 4200 Kč) nebo ve Velké Británii (130 liber - 4500 Kč), ale zase tradičně více, než kolik stojí v USA (150 dolarů - 3000 Kč).

http://www.eurogamer.cz/articles/2014-09-02-zname-cenu-samostatneho-kinectu-pro-r

Docela raketa jako...Jediny na co bych kinect vyuzil je headtracking u Forzy jinak me to nelaka,ale cena je teda prehnana...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
hojda, tak já mám teda otázku, i když odpověď bude asi jasná .... mám tento ovladač: http://store.gameshark.net/Mad_Catz_Pro_Controller_for_Xbox_360_Black/5719/96

na Xbox One fungovat nebude což? :( :D žádná kompatibilita s periferiemi X360 není, že ne ?!

Presne tak microsoft nepodporuje zpetne zadne prislusenstvi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela raketa jako...Jediny na co bych kinect vyuzil je headtracking u Forzy jinak me to nelaka,ale cena je teda prehnana...

Upřímně ? Mám Xbox i s kinectem. Je to dobrá věc :-) Využívám ho i jak pro hlasové příkazy, tak pro LiveStream a to o hrách ani nemluvě. Přítelkyně nějaký ten Just Dance, Fitko a ptákoviny. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
zeptám se na možná dost blbou otázku. jde si vytvořit profil jinde, než přímo v konzoli. ta je na cestě a až dorazí, tak bych chtěl rovnou se lognout a začít hrát a ne čekat a hledat nick, kterej je ještě volnej. děkuji

Jasne ze jo , dokonce muzes pouzit ucet pokud pouzivas telefon s windows phone , tablet s windows RT nebo 8 a mas tam svuj microsoft ucet .

Jinak tady :

https://signup.live.com/signup.aspx?mkt=cz-cz&rollrs=12&lic=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne ze jo , dokonce muzes pouzit ucet pokud pouzivas telefon s windows phone , tablet s windows RT nebo 8 a mas tam svuj microsoft ucet .

Jinak tady :

https://signup.live.com/signup.aspx?mkt=cz-cz&rollrs=12&lic=1

no tak super. telefon náhodou mám. tak tím je to vyřešeno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo proč je Xone tak velká hranatá a nemoderní krabice? :cheesygrin:

Ty tak mě se celkem vzhled zamlouvá, perfektně mi sedí k ostatní elektronice. Ale co se týče velikosti, to je jak by si řekl, proč je PC taková velká hranatá krabice. Všechno má svůj smysl a kdyby to tak nemuselo být, takl to tak není. Microsoft má perfektně řešené chlazení a oproti zkosené malé PS4 měl prostor to doladit. Byl jsem u známého, co má PS4 a po hodině mu celá vařila a to ji má ve volném prostoru a moje xko po 5 hodinách trošku hřeje akorát v jedné části vzadu, jinak z něho pořád fouká studený vzduch. Takže pokud uvažuješ koupi, tak neřeš vzhled a velikost, ale funkčnost a určitě do toho jdi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam ze konzole bude na kramech normalne k prodeji,jako ze nebude hned vyprodana nebo tak...

Tommy33 - Warframe je ted asi na Xku nove( nevim,nesledoval jsem) ale z PS4 ti muzu rict ze zabavi na par minut...nic vyjimecnyho...a hroznej chaos :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jako doufám taky :-O potřebuju rovnou koupit k tomu aj druhej joypad a v říjnu mi končí GOLD, tak aj GOLD bych rovnou koupil ... hry zatím moc nevím ... " BEZ ČEHO NEMOHU NA X1 EXISTOVAT ????? " krom FIFA15 na kterou si etě 21 dní počkám :D :D

odedneška to tam je k stažení + další free GOLD hra tam je ... a to je nějaké RPG? k čemu bys to přirovnal? .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s prislusenstvim asi problem nebude,to bych se nebal...Hele prirovnal,RPG to asi je,nebo se to tak aspon tvari...Mas na vyber nekolik planet,zvolis,dostanes se do nejakyho komplexu,vymydlis tam co se da a tot vse...asi takovej jsem z toho mel pocit...Jinak menu dost neprehledny a navic malo kdo tusil co tam vlastne delat...nevim,me to nesedlo,bylo to chaoticky a vydrzel jsem u toho asi 2 hodiny a uz to nezapl...proste na rychlo splacana hra pro launch konzoli ale hlavne ze tam jsou mikrotransakce...ale uvidis,treba ti to sedne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musím etě prodat zbytek her na X360 a celé X360 a příští týden mám v plánu ho koupit .)))

Ja se teda staryho xka asi nebudu zbavovat...Mam rad RDR a Mass Effect,s manzelkou hrajem obcas splitsecond a Residenty,takze u me jeste misto ma....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už prodal asi 30 placek na Xko, a etě asi 7 zbejvá a pak samotné Xko … nemyslím si že bych užil obě, tak ho prodám .))

Já mám rád hry, kde se dá vyvíjet postava, kupovat/nacházet zbraně, volit schopnosti a tak… něco podobného jako VANQUISH?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vanquish jsem nehral,na me to melo az moc japonskej look [emoji1] ale to co pises v ty hre najdes...Jinak dnes jsem poprve videl tu bilou variantu a vypada moc pekne...Spis se tesim na Ryse a Forzu...jinak by me zajimalo jedtli se daji v ty novi Forze vytvaret kluby,nikde jsem se o tom moc nedocetl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu